Odeabank Kredi Başvurusu SMS Numarası

Odeabank, son yıllarda BDDK (Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu) tarafından onay alarak, yabancı sermayeli olarak ülkemizde hizmet vermeye başlamış tek banka. Banka göreve başladığı andan itibaren televizyon reklamları ve düzenlediği kredi kampanyaları ile kısa sürede hızlı bir şekilde, geniş bir müşteri kitlesine ulaştı.

Kredi kampanyaları ile de piyasadaki yerini sağlamlaştırabilmek için, müşterilerinin kolay kredi başvuruları yapması için diğer bankalar gibi sms bankacılığı imkanını sunmaya başladı. Odeabank sms bankacılığı ile kredi başvurusu yapabilmenizin yanı sıra, hesaplarınız ile ilgili de pek çok bilgiyi sorgulayabiliyorsunuz. Bu sayede banka şubesine bile gitmenize gerek kalmadan, bankacılık işlemlerinizin pek çoğunu cep telefonunuzdan gerçekleştirebiliyorsunuz.

Odeabank kredi başvurusu sms numarası 8444. Peki, sms ile kredi başvurunuzu nasıl gerçekleştirebilirsiniz? Bunun için KREDİ, döviz kuru (TL, Dolar vs) TC kimlik no, talep edilen miktar ve vade süresini aralarında bir boşluk bırakarak, 8444’te mesaj atmanız yeterli olacaktır.

Kredi başvuru sonucunuz aynı gün içerisinde, çoğunlukla da,  bir kaç dakika içerisinde mesaj attığınız cep telefonunuza kısa mesaj olarak gönderilir. Bu mesajlaşma için, bankanın mevcutta müşterisi olmanıza da gerek yok. Fakat, bu sms bankacılığından diğer konular hakkında bilgi almak istediğinizde örneğin, hesap bakiyenizi sorgulamak istediğinizde, banka müşteri olmanız gerekir. Diğer sorgulamalarınız için, sms atarken anahtar kelimeyi yazmanız yeterli olur. Örneğin; ALTIN, DÖVİZ, BAKİYE vs.

Odebank kredi başvurunuzda da onay almak istiyorsanız, kredi notu puanınızın yeterli yükseklikte olması ve belgelenebilir bir gelirinizin olması gerekir. Kredi notu sorgulamanızı da dilerseniz, bankadan öğrenebilirsiniz. Ayrıca bankaya yapacağınız kredi başvurularınızı Odeabank imternet şubesinden, banka şubelerinden ve telefon bankacılığından da gerçekleştirebilirsiniz. Banka kampanyaları ile ilgili ayrıntılı bilgileri, yine bankanın resmi internet sayfasından inceleyebilirsiniz. Kredi başvurusu yaparken, herhangi bir bankanın resmi internet sayfasında olduğunuzdan emin olun. Aracılık eden sitelerde bilgilerinizin kopyalanma ihtimali olduğunu gözardı etmemelisiniz.

Bir önceki yazımız olan Kredili Mevduat Hesabı Nedir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın