Like Puan Geçerli Olan Yerler

Vakıfbank kredi kartları arasında yer alan Like kart üzerinden yapacağınız harcamalar da Like puan kazanabilirsiniz. Sadece Like puan değil buna ek olarak banka size TL değeri taşıyan World puan da sunmaktadır. Like puanın, World puandan en temel farkı TL değeri taşımamasıdır. Bu nedenle biriken Like puanlarınız ile bedava ya da indirimli alışveriş yapma imkânınız bulunmamaktadır. Peki, Like puan nedir, nasıl kazanılır ve nerelerde kullanılır?

Like Puan Nedir?

Kredi kartınız ile yapacağınız her 1 TL değerinde alışverişinize 1 Like puan verilmektedir. Kazanılan puanları sadece banka tarafından Like kredi kartına özel düzenlenen çekilişlere katılmak için kullanma hakkınız bulunmaktadır. Likecart.com.tr adresi üzerinden düzenlenen çekilişler de daha fazla şans elde etmek için daha fazla puan kazanmalısınız. Çekilişler de verilen hediyeler ise küçümsenir cinsten değil; son sürüm cep telefonlarından maddi değerleri yüksek nice hediyeyi alabilirsiniz. Son çekiliş kapsamında banka kredi kartı kullanıcı olan kişilere yine düzenlenen çekiliş kapsamında İPhone 6S cep telefonu sundu. Sizde kazanan şanslı kişiler arasında yerinizi alabilirsiniz. Yapmanız gerekenler anlattığımız kadar kolay ve basit.

vakifbank-like-kart

vakifbank-like-kart

Like Puan Sorgulama

Kredi kartınız da biriken Like puanlarınızı Vakıfbank resmî web adresi üzerinde yer alan Like kart alanından sorgulayabileceğiniz gibi, günün her saati aktif olarak hizmet veren telefon bankacılığını da arayarak öğrenebilirsiniz. Eğer Like kart sahibi değilseniz aktif kampanyalar kapanmadan hızlı adım atmanız da fayda var. Özellikle üniversite öğrencileri tarafından tercih edilen kart için online başvuru yapma imkânınız bulunuyor.

Like Kart Nasıl Alınır?

Dileyenler de Vakıfbank en yakın şubesine giderek başvuru formunu doldurabilirler. Aynı gün içerisinde başvuru sonucunuz sizinle paylaşılacak ve azami 10 iş günü içerisinde de kredi kartınız basılarak talebinize göre şubeye ya da vereceğiniz adrese teslim edilecektir. Şifrenizi oluşturduktan sonra da kullanıma başlayabilirsiniz.  Biryandan Like puan kazanıp çekilişlerle hediye alırken diğer yandan da TL değeri taşıyan World puanlar, muhteşem indirimler, artı taksitler için daha fazla beklemeyin

Bir önceki yazımız olan 444 0 333 Alo Garanti Telefon Numarası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın