Kredi Kolay

Hazirkredi farkıyla KolayKredi almanın yollarını anlatmaya devam ediyoruz. Kimler kolay kredi almak için uğraşıyor? Evlenecekler, araba almak isteyenler, ev almak isteyenler, cep telefonunu yenilemek isteyenler, hepsi kolay kredi almanın yolunu arıyor.Yazımızdan sonra göreceksiniz ki kredikolay.

Peki Nasıl Kolay Kredi alınır?

Ülkemizde kredi almak oldukça kolay durumda, çünkü faiz oranları dünya standartlarının oldukça üstünde ve bankalar borçlandırarak kazanç elde etme yöntemini çok seviyor. Hal böyle olunca size kredi vermek için sıraya giriyorlar.

Peki o zaman neden Kolay Kredi alamıyorsunuz?

Bankaların kredi vermek için bir asgari gereksinim listesi bulunuyor. Bunların başında geliri olmayana kredi verememeleri geliyor. Yani bu keyfi bir uygulama değil zorunluluk. Kredi verebiliyor olsalardır verdikleri parayı zaten alabileceklerdi ancak burada tüketiciyi korumak adına ödeme gücü olmayanın borçlanması önlenmiş durumda. Yine aynı şekilde daha önce borçlanmış ve ödeyememiş bu sebeble kara listeye alınmış kişilerede kredi vermeleri yasaklanmış durumda.

Eğer kredi alamıyorsanız bu %99 banka yüzünden değil, sizin krediyi ödeyebilecek standartlarda olmamanızdan dolayıdır.

Bankalardan Kredikolay almanın en kısa ve basit cevabı mesajla kredi almaktır. Hemen bir mesaj gönderiyorsunuz karşılığında ön onayı  cevabı geliyor sonra elbette şubeye gitmek gerekiyor.Bu konu ile alakalı olarak dikkat çekmekte olan başka bir konu da bankaların diğer başvuru yöntemlerine nazaran anlatılan sistem ile başvuru yapan kişilerin kredi taleplerini daha kolay kabul ettiğidir. Bu sebepten dolayı da kısa mesaj ile yapılan kredi başvurularında kayda değer bir artış gözlemlenmektedir.

Bir önceki yazımız olan YapıKredi Bankası 2014 Ramazan Bayramı Kredisi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Konu ne hakkında:
    kredikolay, n kolay kredi, kredi kolay
1 Yorum yapılmış
  • Mehmet ayan | 8 Aralık 2016

    30.000 tl ye ihtiyacım var acil kendi işyerim aylık 3.000 tlye kadar öderim

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın