Kredi Denizi-Denizbank Cebimde Kredi Başvurusu

    Ülkemizde bulunan banka kurumlarının arasında sunduğu hizmetler,ürün çeşitliliği ve özellikle kredi ürünlerine yapılan başvurularda sağladığı esneklik ile adını duyurmuş olan Denizbank yaptığı kampanyalar neticesinde kendisine olan ilgiyi her an canlı tutma olanağını sağlamış ve müşteri potansiyelini giderek arttırmayı başarmıştır. Şimdilerde “Cebimde Kredi” kampanyası ile bireylere kolay kredi başvuru imkanı sağlanmış olmaktadır.

     İlgili kampanyaya başvurmak adına Cep telefonunuzun mesaj bölümüne girerek KREDİM yazdıktan sonra boşluk bırakarak Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlık Numaranızı yazıp mesajı 3280 numaralı cep telefonuna sms olarak göndermeniz yeterli olacaktır. Mesajın ulaşması neticesinde yapılan incelemeler sonucunda olumlu yada olumsuz cevap ilgili telefonunuza 5 dakika içerisinde yine mesaj yolu ile gelmektedir. İlgili kredi başvuru sonucu eğer olumlu olarak sonuçlanmış ise banka kurumunun tarafınıza kullandırabilecek olduğu kredi tutarı ve vadesi cevap olarak gelen mesajın detaylarında yerini almaktadır. Eğer ilgili tutar ve vade talebinizi karşılar nitelikte ise en yakın Denizbank şubesine giderek nüfus cüzdanınız eşliğinde kredi kullandırım işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ön onaylı olarak gittiğiniz kredi sonucunda hemen anında,herhangi bir evrak talebine gerek kalmadan nakit ihtiyacınızı karşılayacak olan tutarı alıp şubeden ayrılabilme olanağına sahipsiniz. Ayrıca eğer Denizbank müşterisi iseniz ilgili kredi kullandırım işlemini hiç şubeye gitmeden internet bankacılığı aracılığı ile de yapabilmeniz mümkündür. İnternet üzerinden 20.000-TL tutara kadar ön onay almış olan kredinizi her gün sabah 09:00 dan akşam 21:00 saatleri arasında kullandırım yapabilmeniz mümkündür. İnternet limiti en son 20.000-TL ile sınırlandırılmaktadır.

    İlgili kredi ürününde kullandırılan maksimum tutar 55.000-TL olup, 48 ay vadeye kadar seçenek imkanı bulunmaktadır. Herhangi bir kefil yada teminat istemeden sağlanabilen nakit desteği oldukça kolaylıkla kullanılabilmekte olan bir kredi türü olduğunun en açık göstergesidir. Ayrıca krediye ait faiz oranının da oldukça uygun nitelikte olması yapılmakta olan başvurunun giderek artmasına yol açmaktadır. Örneğin 10.000-TL tutarlı 48 ay vadeli bir kredi kullandırımı yapmak istediğinizde faiz oranı 1.59 olarak belirlenmekte ve alınacak olan masraflar hariç aylık taksit bedelleri 320-TL olarak belirlenmiştir. Kullandırılan kredi bazında alınacak olan masr

Bir önceki yazımız olan Kredili Mevduat Hesabı Nedir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın