Kayserigaz Anlaşmalı Bankalar

Eğer doğal gaz dağıtım firmanız Kayserigaz ise faturalarınızı belli başlı bankalara ödeme gibi bir olanağınız da mevcut olmaktadır. İşte bu işlem için Kayserigaz anlaşmalı bankalar;

bankalar

bankalar

 1. Akbank; fatura ödemesi yapmak için tercih edeceğiniz banka Akbank ise bu işlemi yapabileceğiniz kanallar internet bankacılığı, mobil bankacılık, ATM’ler ve otomatik ödeme talimatı işlemleridir. Banka şubeleri aracılığı ile ise ödeme yapmamız mümkün olmaktadır.
 2. Aktifbank; sahip oldukları her hizmet kanalı ile ödeme yapma olanağı sunmakta olan bu banka da tercih edebileceğimiz yerler arasında bulunmaktadır.
 3. Albaraka Türk Katılım Bankası; bu banka da şubeler aracılığı ile ödeme almaz iken geri kalan tüm yöntemler ile fatura tahsilatını gerçekleştirmektedir.
 4. Abank; eğer tercih edeceğiniz banka Abank ise sahip olduğu her sistem ile ödeme yapmak mümkün olan şartlar arasındadır.
 5. Anadolu Bank; Kayserigaz’a ait olan faturalarımızı ödeme konusunda hizmet veren yerlerden biri olmak ile beraber şubeler, internet bankacılığı, mobil bankacılık, ATM’ler ve otomatik ödeme talimatı aracılığı ile yapılmaktadır.
 6. Denizbank; bu banka da sahip olduğu her hizmet kanalı ile ödeme alan yerler arasında bulunmaktadır.
 7. Finansbank; söz konusu olan bu banka da şubeler, internet bankacılığı, mobil bankacılık, ATM’ler ve otomatik ödeme talimatı ile fatura ödemesi alan yerler arasında bulunmaktadır.
 8. Garanti Bankası; adı geçen bu banka da sahip olduğu şubeler hariç olmak üzere geriye kalan tüm hizmet kolları aracılığı ile ödeme alan yerler arasında bulunmaktadır.
 9. Halkbank; bu banka da her türlü hizmet kanalı aracılığı ile ödeme alan yerler arasındadır.
 10. ING Bank; şubeler haricinde her türlü kanaldan ödeme alan yerler arasında bulunmaktadır.
 11. İş Bankası; internet bankacılığından, mobil bankacılıktan, ATM’lerden ve otomatik ödeme talimatı ile ödeme kabul eden bu banka da şubeler aracılığı ile doğal gaz faturası tahsilatı yapmamaktadır.
 12. Kuveyt Türk Katılım Bankası; adı geçen bu banka da her türlü hizmet kolunda fatura tahsilatı gerçekleştiren yerler arasında bulunmaktadır.
 13. Şekerbank; bu banka sahip olduğu her türlü hizmet kolu aracılığı ile ödeme alan yerler arasında bulunmaktadır.
 14. Türkiye Ekonomi Bankası; sahip olduğu her türlü hizmet kolu ile ödeme alan bankalardan biridir.

 

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın