İzmir’de Kredi Çekemeyenlere Kredi Çıkartılır

Kredi çekmek günümüz şartlarında pek çok kişinin sıklıkla başvurmakta olduğu yol ve yöntemlerden biri olmak ile beraber bu konuda sıkıntı yaşamakta ve bankalardan borç para almakta zorlanan kişilerin sayısı da son derece yüksek olmaktadır. Bu sebepten dolayı firmamız İzmir ilinde yaşamakta olan vatandaşlarımızı kapsayacak olan yeni bir kampanya başlatmış olup “İzmir’de kredi çekemeyenlere kredi çıkartılır” sloganı ile hizmet vermektedir. Bu kapsamda son derece uygun şartlarda borç para ya da başka bir deyiş ile senetle kredi alma imkanı yakalayabilirsiniz. Söz konusu olan olanak ile alakalı olarak bilmeniz gereken belli başlı detaylar ise  yazımızın devamında belirtildiği gibi olmaktadır.

İzmir’de Yaşayanlara Senetle Borç Para Verilir

Firmamız dileyen kişiler için bankalara müracaat edip aracılık ederek kredi çıkartılmasını sağlamaktadır. Bu sayede dilediğiniz bankadan dilediğiniz tutarlarda ve son derece uygun koşullar dahilinde borç para alma imkanı yakalayabilirsiniz. Bunun için ise verdiğimiz hizmet karşılığında belli bir tutarda komisyon ödemesi yapmanız gerekmektedir.

Vermekte olduğumuz bu hizmet haricinde eğer dilerseniz direk olarak firmamızdan kredi alma imkanınız da mevcut olmaktadır. Pek çok kişinin de bildiği üzere bazı kimselerin her ne şartta olursa olsun bankalardan kredi alma imkanı mevcut olmamakta ve kendilerine daha başka çözüm yolları bulmaları gerekmektedir. Bu aşamada da firmamız devreye girmekte ve kredi imkanı sunmaktadır. Bu hizmetimiz ile alakalı olarak bilmeniz gereken bazı belli başlı detaylar ise aşağıda belirttiğimiz gibi olmaktadır.

A. Komisyon Oranı: Firmamız alınacak olan kredinin tutarı ve ödeme yapacak müşterilerimizin sahip olduğu özelliklere göre değişmek ile beraber yüzde on beş ile yüzde elli beş aralığında değişen tutarlarda komisyonlar talep etmektedir.

B. Vade Süresi: Ödeme yapacağınız vade süresi de sabit olmamakta ve taleplerinize göre farklılık göstermektedir. Başka bir deyiş ile  vade süresini belirleyecek olan müşterilerimiz olmaktadır.

C. Başvuru Süreci: Başvuru yapmak için gerekli olan tek şey yazımızın altına mevcut olan durumunuzu, ödeme gücünüzü ve sisteminizi  ve bir de iletişim bilgilerinizi belirten bir yorum yapmaktır.

 

Bir önceki yazımız olan Kapatılan Banka Hesabı Geri Açılabilir Mi? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

4 Yorum yapılmış
 • Akın ALKAN | 13 Ocak 2018

  Çok acil krediye ihtiyacım var 5.000_15000 arasında

 • İzmirden | 29 Haziran 2018

  Kredi çekemiyorum para lazım beni aramısınız?

 • Serkan | 21 Ekim 2018

  İzmirden yazıyorum 3 yıllık vergi levhalı işyerim var kredi puanım düşük olduğundan kredi çekemiyorum nakşte ihtiyacım var

 • Metin ganimet | 26 Ekim 2018

  Kamu kuruluşunda mevsimlik işçi olarak çalışmaktayım her ay 300 tl öderim

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın