İş Bankası Anında Hızlı Kredi Kampanyası

İş bankası, hızlı krediler konusunda kendisini yenilemeye devam ediyor. Şubelerde sıra bekleme ve işlem oluşturma derdine son veren İş Bankasının yeni uygulaması ‘Anında Hızlı Kredi’. İş bankasının oluşturduğu bu yeni kampanyanın detayları diğer bankaların kampanyalarına benzese de farklı olduğu noktalar da var.

Anında Hızlı Kredi Kampanyasının Özellikleri:

Anında Hızlı Kredi başvurusunu bankaya gitmeden internet üzerinden yahut telefon ile arayarak yapabilirsiniz. Eğer İş Bankasına ait Vadesiz hesabınız bulunuyorsa, bankaya gitmeye gerek kalmadan kredinizin tahsilini hesabınızdan yapabilirsiniz.

Başvuru için mesai saati şartı gözetilmemektedir. Dilediğiniz saatte işleminizi başlatabilirsiniz.

İnternet şubesinden yapılacak Anında Hızlı Kredi başvurusunda maksimum çekilebilecek tutar 15.000 liradır. Anında Hızlı Kredi kampanyasının internet şubesi için 36 ay taksitlendirme olmaktadır.

Bireysel başvurular için de çekilebilecek maksimum Anında Hızlı Kredi tutarı 15.000 liradır. Onaylandığı takdirde Anında Hızlı Kredi hesabınıza aktarılacaktır.

Ödemeler bir ay ötelemeli başlamaktadır ve aylık taksit tutarları bu şekilde hesaplanmıştır.

Anında Hızlı Kredi kampanyasında herhangi bir kredi tahsis ücreti alınmamaktadır.

Anında Hızlı Kredi kampanyasında hayat sigortası yapılmamaktadır.

Anında Hızlı Kredi Kampanyası Ödeme Planı:

Kampanyada 5.000 lira kredi kullanımı için, 12 aylık taksitlendirme yapılmaktadır. Aylık faiz oranı ise %1.35 olarak hesaplanmaktadır. Aylık ödemeniz gereken tutar 462 lira olarak yansıyacaktır.

Kampanyada 10.000 lira kredi kullanımı için dilerseniz 24 aylık ve 36 aylık taksit seçenekleri bulunmaktadır. Her iki seçenekte de aylık faiz oranı %1.35 olarak hesaplanmaktadır. Aylık ödemeniz gereken taksit tutarı 24 aylık krediler için 506 lira, 36 aylık krediler için 369 lira olarak yansıyacaktır.

Kampanya dahilinde 15.000 lira kredi kullanımı için 36 ay taksit imkanı sunulmaktadır ve taksitlerin aylık faiz oranı %1.35 olarak düzenlenmiştir. Bu durumda aylık ödemeniz gereken taksit tutarı ise 553 lira olarak size yansıyacaktır.

Daha detaylı bilgi için İş Bankası yetkililerinden yardım isteyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kredili Mevduat Hesabı Nedir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın