ING BANK Yüksek Tutarlı İhtiyaç Kredisi

Özellikle yaz aylarında nişan, düğün gibi özel günler artış göstermektedir. Bu özel günlerde bütçenizi sarsmadan ödemelerinizi düzenlemek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak mümkündür. İng Bank Yüksek Tutarlı İhtiyaç Kredisi cazip ödeme planları ve faiz oranları ile sizlerin yardımına yetişmektedir.

İng Bank Yüksek Tutarlı İhtiyaç Kredisi Kapsamı:

15.000 lirayı geçen tüm kredi ihtiyaçlarınız için, İNG Bank şubelerinden, İng Bank Yüksek Tutarlı İhtiyaç Kredisi’ne başvurabilirsiniz.

Borcuna sadık müşteriler ön planda olmak üzere, diğer müşterilere de 36 aya kadar varan vade seçeneği ve üç ay da taksit erteleme imkanı İng Bank tarafından sunulmaktadır.

Üç ay taksit erteleme özelliği sadece 36 aya kadar olan taksitlendirmelerde mevcuttur.

Merak Edeceğinizi Düşündüğümüz Diğer Bilgiler:

İng Bank Yüksek Tutarlı İhtiyaç Kredisi Kullanım Koşulları:

Kampanya kapsamında müşterilerce kullanılabilecek minimum kredi tutarı 15.000 liradır. Kullanılabilecek maksimum tutar ise 100000 lira ve üzeridir.

Kampanya dahilinde kullanacağınız kredi için aylık faiz oranı, 100000 liraya kadar olan kredi tutarlarında %1.24 olmaktadır.

100000 liranın üzerinde olan kredi kullanımınızda aylık faiz oranı, ödeme planınıza göre belirlenmektedir.

Kullanacağınız ihtiyaç kredisi için kredi tahsis ücreti alınmaktadır ve maksimum kredi tahsis ücreti kullanacağınız anapara tutarının % 0.5 i kadardır.

Kampanya koşulları İNG Bank tarafından değiştirilebilme ihtimaline sahiptir.

İng Bank Yüksek Tutarlı İhtiyaç Kredisi için gerektiğinde banka tarafından kefil talep edilebilmektedir.

İNG Bank’ın maaşlı müşterileri dışındaki müşterilerden gelir belgesi talep edilmektedir.

Önemli Ek Bilgiler;

İng Bank Yüksek Tutarlı İhtiyaç Kredisi için sigorta masrafı kesilmektedir ve bu masraf, çektiğiniz kredi tutarına, yaşınıza, sağlık durumunuza  ve önceki mali durumlarınıza göre değişiklik göstermektedir. Bu yüzden İng Bank Yüksek Tutarlı İhtiyaç Kredisi’nden faydalanmak için herhangi bir şubeye giderek detaylı bilgi almanız daha iyi karar vermenizi sağlayacaktır. Kişinin gelir durumuna göre ve mali takibine göre farklı ödeme portföyleri oluşturulabilir.

Bir önceki yazımız olan Kredili Mevduat Hesabı Nedir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın