Hangi Banka Sorgusuz Kredi Verir

Sorgusuz sualsiz kredi veren banka var mı?Bankalar aracılığı ile bireylere kolaylık sağlamak amaçlı verilir banka kredileri. Bireylere verdikleri kredileri faizli bir şekilde verdikler için bireyler üzerinden kar sağlayan bankalarda memnundur bu karşılıklı alış verişten. Ancak bankalardan kredi almak özellikle günümüz şartlarında epey zorlaşmaktadır. Aldığımız maaşın neredeyse hiç bir yere yetişemediği şu günlerde kredi alabilmek için bu zamana dek bankalar ile yaptığımız tüm alışverişlerde bankalara verdiğimiz sözleri tutmuş olmamız gerekmektedir. Kredi kayıt bürosu aracılığı ile yapılan sorgulamadan iyi bir puanla geçmiş olmamız gerekmektedir. Aksi takdirde bankalar ile dost olmak neredeyse imkansız  gelir. Özellikle Türkiye’de gerek işsizliğin çok olması,gerek hayat şartlarının zorluğu,gerek biz bireylerin ödemeye gücümüzün yetmeyeceği borçların altına girmesi gibi nedenler ile neredeyse % 50’miz bankalar ile küsüz. Tabi hal böyle olunca bireylerden faydalanmak isteyen tonlarca site doluyor internet.

Gelir belgesi olmadan kredi kullandıran var,sorgusuz sualsiz kredi kullandıran var,hatta icraya düşmüş olanlara bile kredi imkanı sunanlar var. Tabi biz çare arıyoruz ya internet dahil çalmadık kapı bırakmayız hiç bir yerde. Örneğin internette “kredi çıkartılır” başlığı altında bulunan boş siteler. Kredi çıkartması o kadar kolay olsaydı bu işi tamamen kanuni yollardan gerçekleştiren bankalar en başta bu kolay olan yolu seçerler kar üzerine kar elde ederlerdi. Ancak görünen köy kılavuz istemez derler ya işte aynen öyle. Neredeyse hiç bir banka ne sorgusuz nede gelir belgesi olmadan kredi vermektedirler. İstisnalar tabi ki her zaman mevcut.  Bunlara bir örnek vermek gerekirse Denizbank’ın ihtiyaç kredisi. Telefon ya da internet aracılığıyla da yapabileceğiniz ön başvuruyla alabileceğiniz kredi miktarını öğrenebiliyorsunuz.

Denizbank sizden kefil talep etmiyor, kredi vermek için teminat göstermenizi de istemiyor, çalıştığınıza yada geliriniz olduğuna dair gelir belgesi de istemiyor. İstediği tek şey internet ya da sms aracılığıyla TC. kimlik numaranızı yazarak ön başvuru da bulunmanız. Ön başvuru sonrası banka size alabileceğiniz kredi miktarını söyledikten sonra, telefonunuza sms ile gelen kredi miktarını alabilmek için herhangi bir Denizbank şubesine kimlik belgesi, adres ve isminizde 1 adet fatura ve mesai saatleri içerisinde bu şekilde giderek kredinizi hemen alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kredili Mevduat Hesabı Nedir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Konu ne hakkında:
    sorunsuz kredi veren bankalar, sorgusuz sualsiz kredi veren bankalar
1 Yorum yapılmış
  • Ayper ünal | 2 Temmuz 2017

    Kuveyttürk ten finansman çekmek illaki kredi çekilecekse daha mantıklıdır

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın