Halkbank Yeşil Işıl Taşıt Kredisi

Taşıt almanın en kolay ve son zamanlarda en sık kullanılan yollarından birisi de taşıt kredileri. Pek çok banka sıfır araçlar için taşıt kredileri sağlıyor. İkinci el taşıtlar için ise maalesef her banka aynı avantajı müşterilere sağlamıyor. Taşıt kredilerinde yeniden düzenlemeye giden Halkbank ise, yeni düzenlemelerin sonucunda Yeşil Işık Taşıt Kredisi Kampanyasını oluşturdu. Yeşil Işık Taşıt Kredisi Kampanyasını, sıfır taşıt ve ikinci el taşıt olmak üzere iki başlık altında topladı. Faiz oranlarında da indirim ve düzenlemelere gidilen Yeşil Işık Taşıt Kredisi Kampanyasından sizler de kolayca yararlanabilirsiniz.

Yeşil Işık Taşıt Kredisi Sıfır Araç Kampanyası:

Kampanya ile almak istediğiniz araç için kredi çekebilir ve ödemesini üç ay erteleyerek yapabilirsiniz.Sıfır araç için Halkbank’ın verebileceği maksimum üst limit müşterinin aylık gelir durumu ve kredi notuna göre değişiklikler göstermektedir.

Kampanya dahilinde 20.000 lira kredi tutarı için uygulanacak aylık faiz oranı %0.99 olarak belirlenmiştir. Banka tarafından verilen taksit sayısı da 48 ay olarak düzenlenmiştir.Kredi tahsis ücreti 100 lira, sigorta bedeli de 61 lira olarak düzenlenmiştir. Her iki bedeli de bu kampanya kapsamında müşteri ödeyecektir.

Yeşil Işık Taşıt Kredisi İkinci El Araç Kampanyası:

  • Halkbank Taşıt Kredisi Faiz Oranları
  • Halkbank Taşıt Kredisi Hesapla
  • Halkbank Taşıt Kredisi Başvuru

İkinci el araçlar için üst kredi limiti belirlenmemiş olup, müşterinin isteğine göre değişkenlik göstermektedir.

İkinci el araç kredisi maksimum beş yaşına kadar olan araçları kapsamaktadır. Beş yaş üstü araçlar için ikinci el taşıt kredisi çekmek mümkün olmayacaktır.İkinci el araçlarda 20.000 lira için maksimum taksit sayısı gene sıfır araçlarda olduğu gibi 48 aydır. Ancak aylık faiz oranı %1 olarak belirlenmiştir.

İkinci el araç kredisinde de üç ay öteleme imkanı bulunmaktadır.Kredi tahsis ücreti 100 lira olarak ayarlanmıştır. Sigorta bedeli 61 lira olup müşteri tarafından ödemesi yapılacaktır.

Kimlik fotokopiniz, gelir beyannameniz ve adınıza düzenlenmiş fatura ile en yakın Halkbank şubesine başvurarak, kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kredili Mevduat Hesabı Nedir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın