Garanti Bonus Plus ve Premium Kart Başvurusu

Bonus tipi kredi kartları arasında yer alan ve Garanti bankasının, prestijli kredi kartları arasında bulunan Premium kart için, Garanti bonus plus ve Premium kart başvurusu işlemlerini, bankalar, internet ve telefon aracılığı ile yapabilirsiniz. Bahsedilen kredi kartı ile yapılan alış verişlerde, %50 oranında daha fazla bonus kazanılmakta, otel, restaurant ve sağlık gibi harcamalarda, özel indirimlerden yararlanılmaktadır. Birçok avantaja sahip olan bu karta sahip olabilmek için, Garanti bonus plus ve Premium kart başvurusu işlemlerini, kişisel tercihlerinize göre, farklı yerlerden yapabilirsiniz.
Bonus program ortaklığına dahil olan alış veriş merkezlerinde, taksit yaptırabilir, yapacağınız her alış veriş sonrasında, bedava bonus kazanabilir ve kazandığınız bonuslarınız ile istediğiniz zaman tekrar bedava alış veriş yapabilirsiniz. Yurt içinde ve yurt dışında, milyonlarca mağazada geçerli olan karta, Garanti bonus plus ve Premium kart başvurusu seçenekleri ile hızlı bir şekilde sahip olabilirsiniz.

garanti bonus plus

garanti bonus plus

En yakındaki Garanti bankası şubesine uğramanız ve müşteri temsilcisi ile irtibata geçerek, kart talebini bildirmeniz yeterlidir. Yakınınızda banka bulunmuyor ise ya da bankaya gidecek vakit ayıramıyor iseniz, Alo Garanti olarak bilinen, 444 0 333 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Hiç bir seçenek, size uygun gelmemiş ise, Garanti bonus plus ve Premium kart başvurusu işlemini, internet bankacılığı ile de yapabilirsiniz. Bankanın resmi internet adresine giriş yaptığınızda, kartlar ve başvurular bölümüne gelir iseniz, ilgili başvuruyu yapmanız mümkündür.

Bir önceki yazımız olan Garanti Miles & Smiles Kredi Kartı Özellikleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın