Finansbank TC ile Kredi Başvurusu

 

Finansbank Türkiye’de uygun faizli kredileriyle öne çıkan bir bankadır. Müşterilerine sunduğu geniş ürün yelpazesi uygun faiz ve geri ödeme koşullarıyla bireysel kredilerde  insanların tercih ettiği bankalardan bir tanesidir. Finansbank kredisi almayı düşünüyorsanız başvuru yollarınız internet üzerinden başvurmak, TC ile kısa mesaj olarak başvurmak, en yakın şubeye giderek başvurmak. Finansbank’ın sunduğu geniş ürün yelpazesinden faydalanmak istiyor ve bireysel kredi çekmek istiyorsanız en kolay yöntem TC ile kısa mesaj aracılığı ile başvurmaktır.

Finansbank TC ile Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Finansbank’ın avantajlı kredilerine T ile kısa mesaj aracılığı ile başvurmak için T.C. kimlik numarasının yazıp 5030’a kısa mesaj olarak göndermeniz gerekmektedir. Finansbank sonra size bir cevap mesajı atacak ve aylık geliriniz gibi bir dizi bilgi isteyecektir. Bu bilgileri de yazılıp gönderildikten sonra bilgileriniz incelenecek ve uygun görülmesi halinde 1 hafta içerisinde geri aranacaksınız. İnternet ile başvuru yapmak isterseniz Finansbank’ın sitesine girerek kredi başvuru formunu eksiksiz dolmanız gerekmektedir. Bilgilerinizi eksiksiz girdikten sonra telefonunuza gelen onay mesajını onaylayarak geri gönderiniz. Krediniz onaylanırsa banka sizleri arayacak ve şubeye çağıracaktır.

Finansbank kredileri nelerdir?

Finansbank bünyesinde bulunan bireysel kredi, esnaf kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi ve ihtiyaç kredisi ürünleri bulunmaktadır. Bireysel kredi haricindeki kredilerin çoğu için bankaya giderek şubeden başvuru yapmak gerekir. İhtiyaç kredisi içinde kısa mesaj veya internet aracılığı ile başvuru yapabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kredi Puanı-Notu Hesaplama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın