Finansbank Dinamik Kredi

Esnafa her alanda hizmet vermeye çalışan Finansbank’ın kredileri, tamamen müşteri odaklı ve müşterilerin yararına olduğu için daha çok tercih ediliyor. Faiz oranları konusunda müşterileri yormayan Finansbank, daha çok esnaf odaklı kredi kampanyaları sunduğu için, özellikle esnafların uğrak noktası oluyor. KOBİ’lere destek konusunda aktif olarak çalışmalar yürüten Finansbank, geçtiğimiz günlerde yeni kredi kampanyasını da ortaya koydu. Yeni kampanyanın adı ‘Dinamik Kredi’.

Finansbank Dinamik Kredi’nin Detayları:

KOBİ’ler şubelere gitmek için zaman harcamadan kredi başvurusunda bulunabilirler. Dilerlerse internet şubesinden yahut müşteri hizmetleri telefon numarasından bu işlemi yapabilirler.

KOBİ’ler hazır olan kredilerini şubeye gitmeye gerek kalmadan ATM ya da internet bankacılığı yoluyla çekebilirler. Sistemde zaten kayıtlı oldukları için ve banka müşterisi oldukları için imza ve belgeye gerek yoktur.

Dinamik Kredi Kampanyasında, çekecekleri kredinin maksimum tutarını KOBİ’ler belirler. Eğer gelir düzeyleri uygun ise banka tarafından hemen onaylanır.Finansbank tarafından verilen ve günü gelmemiş olan pos cirosu karşılığında yahut çekler karşılığında KOBİ’ler Dinamik Kredilerini kullanabilirler. Çek miktarını artırmak ya da pos cihazındaki işlem hacmini genişletmek yeterli olacaktır.

Dinamik Kredi Ödeme Planı:

Dinamik Kredi ödeme planı çekeceğiniz tutara bağlı olacaktır.Kredinizin aylık ve yıllık faiz oranı, ticari taksitli krediler baz alınarak, bu kredilerden daha düşük olacaktır.Dilediğiniz aya kadar taksit imkanı gene Finansbank tarafından sizlere sunulmaktadır.

  • Finansbank Kobi İnternet
  • Finansbank Kobi Kredi

Krediler ödenene kadar pos cihazınızdan alınan ödemeleri de kredi tutarını karşılamak için kullanabilirsiniz.

Çeklerinizi de aynı şekilde kredi tutarlarını ödemede kullanabilirsiniz.

Dinamik Kredi, işletmenizin işlem hacmi ile alakalıdır ve işletmenizin işlem hacmini genişletmeniz durumunda çekeceğiniz kredi miktarı da artış gösterecektir.

  • Finansbank Esnaf Kredi Başvurusu
  • Finansbank Esnaf
  • Finansbank Esnaf Kredisi Hesaplama
  • Finansbank Esnaf Kredisi İçin Gerekli Evraklar

KOBİ’ler için önemli bir adım olan Dinamik Kredi Kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ve faiz oranı hesaplatmak için en yakın Finansbank şubesine başvurabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kredili Mevduat Hesabı Nedir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın