Facebook Kredisi Veren Bankalar

Facebook kredisi nedir? Hangi banka facebook kredisi veriyor? Kredi almak, bankaların size geri ödemeli olarak sunduğu kredi miktarlarına sahip olmaktadır. Müşterilerine çeşitli isimlerle değişik kampanya ve faiz oranlarından kredi veren bankalar daha fazla müşteriye ulaşmak amacıyla kredi türlerini genişletme yoluna gidiyorlar. Ev, araba ve konut kreşi dışında çeşitli kampanyalardan yararlanabileceğini pek çok kredi türü bulunuyor. Uygun faiz oranlarından ihtiyaç kredilerinden yararlanmak isteyen vatandalar hangi bankaların bu konuda düşük faiz seçeneği sunduğunu büyük bir merakla araştırıyor.

Denizbank Facebook Kredisi

Birçok banka değişik isimlerle çok avantajlı kredileri müşterileriyle paylaşıyor. Denizbank’ ta yürütmüş olduğu kampanyalar ve piyasada verilen en düşük faiz oranlarına sahip olan bir banka olması sebebiyle kişiler tarafından oldukça tercih ediliyor. Birçok kredi türü bulunan Denizbank’ ın en çok tercih edilen kampanyalarından birisi ise Facebook kredisi adıyla biliniyor. Facebook kredisiyle müşterilerini düşük faiz oranlarından faydalandırmayı amaçlayan Denizbank’ a başvuru da son derece basit olarak yapılıyor. Sms yoluyla, internet üzerinde ya da direkt olan şubeler aracılığıyla başvuru yapılabilmektedir. Bir Sberbank kuruluşu olan Denizbank yardımıyla Facebook kredisi alabilmeniz mümkün.

Facebook Kredisi Kampanyası

facebook

facebook

Hayat Deniz’ de güzel kampanyasıyla başlamış olduğu bu yolla 36 aya varan vade imkanlarıyla 55.000 tl’ ye varan ihtiyaç kredisi çekmeniz mümkün kılınıyor. Kolay ve hızlı bir başvuru yapabileceğiniz evrak ve gerekli belgelerle uğraşamayacağınız ve aynı zamanda kefil göstermek zorunda kalmayacağınız krediyi kısa bir süre içerisinde hesabınıza geçirmeniz mümkün. Yalnızca nüfus cüzdanı ve fotokopisiyle başvuru yapabilmeniz mümkün kılınıyor.

Denizbank Facebook Kredisi Faiz Oranları

Çok avantajlı bu hizmetleri sayesinde pek çok kişi Denizbank’ tan Facebook kredisi almak amacıyla bankalara başvuru yapıyor. 1.35, 1.45 ve 1.48 tl’ lik faiz oranlarından sahip olabileceğiniz bu krediyle vade seçenekleri belirleyebilir ve bunlara uygun oranlarla Denizbank’ tan kredi alabilirsiniz. Kredi tahsis ücretinin yalnızca 50 tl olarak belirlendiği bu kampanyayla 10 tl’ lik kredi tutarını aylık 924 tl’ lik taksitlerle 12 ay vadeyle ödeyebilirsiniz. 55.000 tl’ nin üst kredi limiti olarak tanımlandığı bu kredi türünde, 20.000 tl’ lik tutar üstündeki kredilerinizi bizzat Denizbank’ tan alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kredili Mevduat Hesabı Nedir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın