EVKUR YILBAŞI KAMPANYASI KREDİ KARTINA 15 TAKSİT

Ürün portföyü arasında ev tekstilinden mobilyaya, küçük ev aletlerinden beyaz eşyaya, Teknolojik ürünlere kadar 68 bin çeşide yakın ürünü bulunan Evkur 1972 yılından beri perakende satış ile ticarete hayatına devam ediyor. Evkur Hasan Kan tarafından kurulmuş, yönetim kurulu başkanlığı kurucusu tarafından yapılmaktadır.

En büyük firmalar sırasında kısa sürede 166. Sıraya gelmeye başlayan Evkur büyüyüşüne müşteri ihtiyaçlarına yönelik sunduğu hizmetler ile devam ediyor. Kredi kartı olmayanlara sunmuş olduğu senet imkanlarıyla ihtiyaçlarımızı uygun taksitler ile karşılamamıza olanak sağlıyor. Binlerce evlenen gence de bu imkanlarıyla yuva kurma olanağı sunuyor.

Son zamanlarda cep telefonu alımlarında kredi kartına taksit imkanı ortadan kalktığı için Evkur gibi senet ile alışveriş imkanı sunan mağazaların satış eğrileri hızla yükseliş göstermektedir. Evkurdan yapmış olduğunuz senetli alışverişler istihbarat ekipleri tarafından araştırılıp uygun bulunması sonucunda evinize gönderilen bir çalışanı ile sizinle sözleşme imzalamaları sonrasında eşyalarınızı teslim alabilirsiniz.

Yaklaşık 75 mağazası ile size her zaman yakın olan Evkur’dan sizde ister kredi kartınızla ister senet ile 15 ay vadeleri bulan taksit imkanlarından hemen faydalanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kredili Mevduat Hesabı Nedir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın