Ev Hanımlarına Ek Gelir Olanakları

Tek bir maaş ile geçinmek günümüz şartlarında son derece zor olmak ile beraber bu konuda eşlerine destek olmak isteyen ev hanımlarına ek gelir olanakları sağlayacak olan belli başlı yöntemler şunlardır;

gelir-belgesiz-kredi-veren-bankalar

 

Evde Organik Yiyecekler Yapıp Satmak

Son zamanlarda bir hayli popüler olan bu ürünler oldukça da yüksek fiyatlara satılmak sureti ile kayda değer tutarlarda kazanç getirisi sağlamaktadır. Bu konuda üretilerek satılabilecek ürünler arasında salça, turşu, salamura yaprak, reçel, marmelat, tarhana, ezme, peynir, yoğurt, mantı, erişte ya da konserve olabilir. Bu sayede kendinize karlı bir ek gelir olanağı bulabilirsiniz.

Evde Karton Alışveriş Çantası Yapmak

Bahsi geçen bu işi alabilmek için yapılması gereken matbaalar ile iletişime geçmektir. Çünkü büyük firmalar ile anlaşarak çantalarını basmakta olan bu yerler katlama ve yapıştırma işlerini evlere vermektedir. Halk arasında çok da bilinmemekte olan bu yöntem ciddi boyutlarda para kazanmak isteyen ev hanımlarına önerilecek olan uygulamalar arasında yer  almaktadır.

Evde Gelin Buketi Yapmak

Son zamanlarda oldukça popüler olan el yapımı buketler hemen hemen her gelin tarafından tercih edilmektedir. Yalnızca düğünlerde değil nikahlarda, kınalarda ve nişanlarda da kullanılmakta olan bu aksesuarların maliyeti son derece düşük olmak ile beraber satış fiyatları bir hayli yüksektir. Bu yöntem ile de yüksek tutarlarda para kazanmak mümkün olmaktadır.

Aliexpress’ten Ürün Alıp Satmak

Oldukça uygun fiyatlara ürünler bulabileceğimiz bu online internet sitesi düşük sermaye ile ticaret yapmak isteyen ev hanımları için biçilmiş kaftandır. Aklınıza gelen her türlü ürünü bulma olanağı yakalayacağınız bu site sayesinde son derece karlı işler yapabilirsiniz.

Butik Kurabiye Yapıp Satmak

Yine son zamanlarda popüler olan uygulamalardan biri de özel günlerde şeker hamurundan yapılmış butik kurabiye dağıtmak olmak ile beraber bu talebe uygun olacak şekilde üretim yapıp satmak son derece karlı bir iş olmaktadır. Pek çok kişinin düğünlerde, kınalarda, nişanlarda, sözlerde, mevlütlerde, sünnetlerde, doğum günlerinde ya da daha başka özel kutlamalarda dağıtmakta olduğu bu ürünler sayesinde kayda değer tutarlarda paralar kazanma olanağı bulabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kredi Yapılandırma Nedir? Hangi Bankalar Kredi Yapılandırması Yapar? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın