En Yüksek Hoşgeldin Faizi Veren Bankalar 2017

Yatırım ve birikim yapmanın en kolay ve buna paralel olarak da en çok tercih edilen sistem paramızı bankaya faize yatırmak olmak ile beraber, adı geçmekte olan bu hizmeti ülkemizde mevcut olan hemen hemen her banka vermektedir. her süreçte olduğu gibi bu hizmet sürecinde de ortaya çıkmakta olan rekabet şartları bankaları kampanyalar yapmaya sevk etmekte, bunlar arasında en etkili ve aynı zamanda en avantajlı olan sistem hoşgeldin faizleridir. Adı geçen süreç dahilinde yatırım yapmak isteyen kişilerin en çok merak ettiği konular arasında ise en yüksek hoşgeldin faizi veren bankaların hangileri olduğu gelmektedir. Bu süreçte okuyucularımıza faydalı olan amacı ile ülkemizin önde gelen bankalarının hoşgeldin faizi oranları yazımızın devamında belirtildiği gibi olmaktadır.

Akbank Hoşgeldin Faizi Oranları

Ülkemizde pek çok farklı banka mevcut olmak ile beraber adı geçen bu yer en kurumsal ve buna paralel olarak en çok tercih edilen özel sermayeli bankalardan biri olma özelliği taşımaktadır. Bu kapsamda eğer tercih edeceğiniz banka bu ise uygulanacak olan hoşgeldin faizi oranı yüzde 9.2 olarak tespit edilmiştir.

Denizbank Hoşgeldin Faizi Oranları

Bu banka da yine özel sermeyeli bankalar arasında yer almakta olup ülkemizde kayda değer sayıda müşterisi bulunmaktadır. Eğer sizin de tercih edeceğiniz banka Denizbank ise ilk birkaç ayda uygulanacak olan faiz oranı yüzde 11.5 seviyelerinde seyretmektedir.

Vakıf Bankası Hoşgeldin Faizi Oranları

Elinizde mevcut olan paranızı kamu sermayeli bir bankada değerlendirmek isterseniz faiz oranları ile en dikkat çekici olan yerler arasında Vakıf Bankası mevcut olmaktadır. Paranızı bu bankaya yatırdıktan sonraki ilk birkaç ayda uygulanacak olan faiz oranı ise yüzde 9.6 seviyelerindedir.

Odeabank Hoşgeldin Faizi Oranları

Ülkemizde ve buna paralel olarak bankacılık piyasasında da yeni olan bu banka mevcut olan müşteri sayısını artırmak amacı ile son derece uygun faiz oranları kullanmaktadır. Eğer paranızı faize yatırma konusunda tercih edeceğiniz banka Odeabank ise ilk birrkaç ay boyunca paranıza işleyecek olan faiz oranı yüzde 11.25 seviyelerinde olmaktadır.

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın