En Uygun İhtiyaç Kredisi Hangi Bankada

 

Bankalar, tüketicilere ihtiyaç kredileri kullandırabilmek için, yılın belirli dönemlerinde, uygun faiz oranlarına sahip, farklı farklı kredi kampanyaları düzenliyorlar.

Finansbank ile İş Bankası, yaklaşan bayrama özel kredi imkanı sunarken; Denizbank, Web’de Kredi hizmeti ile ING Bank ise kişiye özel kredi fırsatıyla tüketicilerin karşısına çıkıyor.

Finansbank Bayrama Özel Kredi

Finansbank’ın, bayrama özel düzenlediği kampanya kapsamında, bankadan 24 ay vadeli 10.000 TL ihtiyaç kredisi çeken bir tüketici, bunun bankaya geri ödemesini, yüzde 1.14 faiz oranıyla, aylık 492 TL olarak yapıyor.

İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi

Geleneksel Bayram Kredisi ile İş Bankası’ndan 24 ay vadeli 10.000 TL ihtiyaç kredisi çeken bir tüketici, bunun bankaya geri ödemesini, yüzde 1.23 faiz oranıyla, aylık 498 TL olarak yapıyor.

Denizbank Web’de Kredi

Denizbank’ın sunmuş olduğu Web’de Kredi hizmetini kullanarak, bankadan 24 ay vadeli 10.000 TL ihtiyaç kredisi çeken bir tüketici, bunun bankaya geri ödemesini, yüzde 1.58 faiz oranıyla, aylık 523 TL olarak yapıyor.

ING Bank Kişiye Özel Kredi

Findeks Kredi Notu’na göre, kişiye özel sunduğu fiyat teklifinden faydalanarak, ING Bank’dan 24 ay vadeli 10.000 TL ihtiyaç kredisi çeken bir tüketici ise, bunun bankaya geri ödemesini, yüzde 1.39 faiz oranıyla, aylık 509 TL olarak yaparsınız.

Yukarıda, 4 farklı bankanın tüketicilerine sunduğu, 24 ay vadeli 10.000 TL kredi tekliflerine baktığımızda, aylık yüzde 1,14’lük faiz oranı ve 492 TL’lik geri ödemesiyle, Finansbank’ın en uygun ihtiyaç kredisi teklifine sahip olduğunu görebiliyoruz.

Bir önceki yazımız olan Finansbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu 2015 başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın