Emlak Bankası İş Başvurusu

Bir zamanların en çok dikkat çeken ve pek çok konuda kolaylıklar sunmakta bankası olan Türkiye Emlak Bankası yeniden aktif hale gelerek hizmetlerine devam ediyor. Bu kapsamda yeniden açılacak olan söz konusu bu banka pek çok farklı iş için eleman alacak olup, bahsi geçen yerde çalışmak isteyen kişilerin en çok beklediği ilanlar arasında Emlak Bankası iş başvurusu mevcut olmaktadır. Bu sebepten dolayı da bugünkü yazımızda adı geçen bankanın yeniden aktif olma süreci ve alacağı elemanlar ile alakalı olan istihdam süreci hakkında bilgi paylaşımı yapacağız.

Emlak Bankası Eleman Alımı

Adi geçen bu banka yaklaşık olarak on altı yıldan bu yana hizmet sunumu gerçekleştirmemiş olmak ile beraber bahsi geçen bu süreçten dolayı hemen hemen her alanda ve her birimde çalışacak olan personellere ihtiyaç duymaktadır. Ülke çapında son derece geniş bir şube ağı ile hizmet vermeye başlayacak olan bu bankanın binlerce kişiyi işe alması ve istihdam etmesi beklenmektedir. Yalnızca bankacı değil hemen hemen her alanda eleman ihtiyacı var olan bu yerin genel olarak eleman aramakta olduğu alanlar aşağıda belirtiği gibi olmaktadır.

A. Bankacı: En çok alım yapılacak olan görevlerin arasında tahmin edildiği gibi bankacılık olmaktadır.

B. Yönetici: Hemen hemen her şubeye ve genel merkezlere banka yöneticileri ve yönetici yardımcıları alınacaktır.

C. Müfettiş: Sınırlı sayıda olmak ile beraber adı geçen bu banka şubelerinde görev yapmak üzere müfettişler ve müfettiş yardımcıları alacaktır.

D. Güvenlik Görevlisi: Her şubede ve genel müdürlüklerde istihdam edilmek üzere oldukça fazla sayıda güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır. Bu aşamada silahlı ya da silahsız güvenlik sertifikası sahibi olmak öncelikli koşuldur.

E. Teknik Personel: Bankada yapılacak belli başlı teknik işlerde istihdam edilmek üzere pek çok farklı alanda ve konuda personel alımı yapılması beklenmektedir.

F. Çaycı: Bir başka alımı yapılacak olan alan ise çaycılık olmakta ve her bir şubeye en az bir adet çaycı alınacaktır.

G. Temizlik Görevlisi: Son olarak ise oldukça fazla sayıda temizlik personeli alınacağını söyleyebiliriz.

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın