Eminevim İhtiyaç Kredisi Veriyor Mu?

Bankalardan kredi alarak acil nakit ihtiyacını gidermek her zaman son derece kullanışlı ve sıklıkla tercih edilen bir yöntem olsa da bu hizmetin faiz ile işliyor olması pek çok kişi için çekince konusu olmuştur. Dinimizce kati bir şekilde yasaklanmış olan başka bir deyiş ile haram olan faiz sistemi bankaların temel sistemini oluşturmak ile birlikte bu durum anlatılan konu ile alakalı olarak hassasiyetleri olan kişileri son derece sıkıntılı süreçlere sokmak ile birlikte Eminevim adlı firma imdatlarına yetişmektedir. Konut kredisi ve taşıt kredisi konusunda çözüm olanakları sunmakta olan bu yer ile alakalı olarak pek çok kişinin “Eminevim ihtiyaç kredisi veriyor mu?” diye merak ettikleri de bilinen bir konu olmaktadır.

eminevim

eminevim

Faizsiz ve İslami bir sistem benimseyerek bankacılık benzeri bir uygulama ile hizmet vermekte  olan bu firma pek çok kişiyi faiz sistemine bulaşmaksızın ev ya da araç sahibi yapmıştır. Bankaların sunmakta oldukları konut kredileri ya da taşıt kredilerine alternatif olarak vermekte oldukları bu sistem oldukça fazla kişi tarafından tercih edilmek ile birlikte bu konu ile alakalı ilk tercih edilen yer Eminevim firması olmaktadır. Bu iki kredi ihtiyacını da faiz ödemeksizin giderebilen kişilerin başka bir ihtiyacı da özel durumlarında kullanabilecekleri paraları faizsiz bir şekilde temin etmek olmak ile birlikte bu konuda hizmeti yine adı geçen firmalardan almayı talep etmekte olup bu durumun bir sonucu olarak da Eminevim ihtiyaç kredisi hizmetinden faydalanmak istemektedirler.

Anlatılmakta olan bu talep ile alakalı olarak verilecek cevap ise Eminevim adlı firmanın ihtiyaç kredisi hizmeti vermediğidir. Hizmetleri kapsamında yalnızca ev ve araç alma esnasında finansman sağlama işlemi yaptıklarını belirtmekte olan firma mevcut durumda bahsedildiği gibi bir çalışmalarının olmadığını açıklamaktadır. Söz konusu olan bu durum ile alakalı olarak belirttikleri bir başka durum ise halk tarafından yoğun talep görmekte olan bu sistem ile alakalı olarak bir Ar-Ge süreci içerisinde olduklarıdır ve kısa zamanda bu hizmete başlama amacı taşıdıklarıdır. Daha detaylı bilgi için aşağıdaki yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Emin Evim İhtiyaç Kredisi Veriyor mu?

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Yasal Takip Borç Kapama Nasıl Yapılır? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın