Emekliye Promosyon Hangi Banka Ne Kadar Veriyor?

Bu yıl itibari ile uygulanmakta olan en dikkat çekici süreçlerden biri emeklilere banka promosyonu olmakta ve ülkemizde mevcut olan on altı bankanı katılımı ile söz konusu süreç aktif olarak devam etmektedir. Bu aşamada pek çok emekli vatandaş bütçelerini rahatlatacak tutarlarda kazançlar elde etme imkanı yakalamak ile beraber en çok merak ettikleri konuların arasında da emekliye promosyon hangi banka ne kadar veriyor sorusu mevcut olmaktadır. Bu sebepten dolayı bahsi geçen ödemeyi almak istemekte olan emekli vatandaşlarımızın kendilerine en çok faydayı sağlayacak olan bankayı seçmeleri amacı ile en yüksek tutarları vermekte olan bankaları yazımızın devamında tüm detayları ile belirtmeye çalıştık.

Ziraat Bankası: Ülkemizin ilk bankası olmak ile beraber sektördeki en köklü ve tecrübeli yer olma özelliği taşımakta olan bu yer üç yıllık periyotlar ile olmak ile beraber maaşı bin liranın altında olan kişilere 300 Türk Lirası, maaşı bin lira ile iki bin lira arasında olan kişilere 375 Türk Lirası, iki bin liranın üzerinde olan kişilere ise 450 Türk Lirası promosyon ödemesi yapmaktadır.

Türkiye İş Bankası: Özel sermayeli bir banka olmasına rağmen en az bir kamu bankası kadar kurumsal ve hizmet odaklı çalışmakta olan bu yer de bin liranın altındaki maaşlara üç yüz lira, bin- iki bin arasındakilere 375, iki binin üstündekilere de 450 Türk Lirası tutarında ödeme yapmaktadır.

Yapı Kredi Bankası: Bu banka da emeklilere promosyon hizmeti konusunda en yüksek tutarları veren yerler arasında mevcut olmaktadır. Ödenecek olan meblağlar ise yukarıdakiler ile benzerlik göstermektedir.

ING Bank: Bankalardan alacağınız promosyonun mümkün olan en yüksek tutarlarda olmasını istiyorsanız tercih edebileceğiniz yerlerden biri de ING Bank olmaktadır. Bu yerin de vereceği rakamlar diğerleri ile aynıdır.

Akbank: Ülkemizin en kurumsal özel sermeyeli bankası olan bu yer de bin lira altına 300, bin- iki bin arasına 375, iki bin üzerine 450 TL promosyon vermektedir.

Görüldüğü üzere ülkemizde en yüksek promosyonu vermekte olan bankalar bunlar olmakta ve denecek tutarlar da hali hazırda benzerlik göstermektedir.

 

Bir önceki yazımız olan Canlı Hayvan Kredisi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın