Akbank Yılbaşı Kredisi

Akbank şubelerine gelerek yılbaşı kredisinden yararlanabilir ve bütün ihtiyaçlarınızı yeni yıl öncesinde karşılayabilirsiniz. Bu sayede gerekli olan durumlar için hiç riske girmeden hızlı kredilerin sahibi olabilirsiniz. Bu kredilerde yer alan ödeme seçenekleri ile birlikte yeni yılın ilk dönemlerini mutlu bir şekilde geçirmeniz de mümkün olmaktadır.

Akbank Yılbaşı Kredi Faiz Oranları

Ayrıca Akbank Direkt hizmeti ile birlikte gerekli olan bütün durumlar için kredi notunuzu öğrenebilir ve Akbank yılbaşı kredilerine başvuruda bulunabilirsiniz. 3 bin TL başta olmak üzere 5 bin TL, 10 bin TL ve 20 bin TL olarak verilmektedir. Kredilerin olanakları 9 aydan başlayan ve 36 aya kadar çıkan vade olanaklarını da kapsamaktadır.

Kredi faiz oranları ise 1,23 olarak sabitlenmiştir. Bu kredilerin vade seçeneklerinin yanı sıra en uygun faiz oranlarını kullanmanız da söz konusudur. Akbank yılbaşı kredilerinde bulunan ve diğer ödeme imkanlarında yer alan unsurları sayesinde indirimli yılbaşı kredisi kullanmak mümkün olmaktadır. Bu krediler ile birlikte bütün ihtiyaçlarınızı eksiksiz bir şekilde karşılayabilir ve yeni yıla merhaba diyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kredili Mevduat Hesabı Nedir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1 Yorum yapılmış
  • MUSTAFA EVCİ | 23 Aralık 2015

    48 ay ihtiyaç kredisi veren bankalar var mı?

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın