Akbank Düğün Kredisi ( Akbank Evlilik Kredi Başvurusu)

Evlenmek, hele hele bir de düğün yapmak büyük masraflar gerektiriyor. Birçok aile sadece nikah ile yetinmesine ve düğün masraflarından kaçınmasına rağmen, hani büyüklerin deyişi ile çocukların mürüvvetini görmek, bir yerde o düğün gecesini yaşamakla bir tutuluyor galiba.

Bir yuva kurmanın masrafları hiç de sanıldığı kadar hafif değil. Bir de bunun üzerine düğün masrafları eklenince, masrafların altın kalkmak gittikçe güçleşiyor. Ama Akbank, ihtiyaç kredileri arasında sunduğu Akbank Düğün Kredisi ürünü ile, bu masrafları sorun olmaktan çıkartıyor ve yeni evlenenlere unutamayacakları bir düğün yapma fırsatını sunuyor.
“Hayatınızın en özel anında Düğün Kredisi ile yanınızdayız” diyen Akbank, insanları yormayacak faiz oranları ve gelire uygun ödeme koşulları sunmaktadır. Üstelik yaşamın bu özel anında her şeyin istendiği gibi olması için, Düğün Kredisi kullananlardan banka, ilave hiçbir masraf talep etmemektedir.

AKBANK EVLİLİK KREDİSİ

Bugünlerde Akbank, yaptığı Düğün Kredisi kampanyası ile daha fazla ihtiyaç sahibine ulaşmayı hedeflemiştir.

Akbank Düğün Kredisi kullanabilmek için Nüfus Cüzdanı veya sürücü belgesinin fotokopisi, adres teyidi için herhangi bir belge ve gelir belgesi yeterli olmaktadır.
Bankanın web sayfalarında, “Kredi Hesaplama” başlıklı bir uygulama bulunmaktadır. Bu uygulama sayesinde hem Akbank’tan ne kadar kredi alınabileceği öğrenilmekte hem de istenilen kredi miktarı ve vadesi girilerek aylık ödeme taksitleri görülmektedir.

Akbank Evlilik Kredisi Hesaplama

Akbank, 36 aya kadar 20.000 TL ihtiyaç kredisi taleplerini online olarak alabilmektedir. 20.000 TL’nin üzerinde olan kredi talepleri için mutlaka bir Akbank şubesine başvuru yapmak gerekiyor. Genelde bu kredi için kefil koşulu aranmıyor. Yine de gerekli görülen durumda banka kefil talep edebilir.

Kredi taleplerinde ihtiyaç sahiplerinin kredi notu önemli bir göstergedir. Kredi notu, sadece Akbank’ın değil bütün bankaların baktığı bir referans notudur. Kredi notunun yüksek olması için bütün kredi ve kredi kartı borçlarının düzenli olarak ödenmesi gerekir. 500’ün altında kredi notuna sahip olanların kredi alma ihtimali çok düşüktür. Buna karşılık 1400’ün üzerinde kredi notuna sahip olanlar kolayca kredi talep edebilir. Akbank, isteyen müşterilerinin kolayca durumunu görmesi için bir mobil uygulama geliştirmiştir. Bu mobil uygulama sayesinde kredi talep edecek kişiler, kredi notlarının ne olduğunu cep telefonlarını kullanarak öğrenebilmektedir.

Konu Hakkında: Akbank Evlilik Kredisi,Akbank Evlilik Kredisi Hesaplama,Akbank Evlilik Kredisi Başvurusu,Akbank Evlilik Yardımı

Bir önceki yazımız olan Kredili Mevduat Hesabı Nedir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın