Akbank Direkt Kredi

Akbank, müşterilerinin ihtiyaç kredisi çözümlerine bir yenisini daha ekledi; Akbank Direkt Kredi. Akbank Direkt Kredi ile belgesiz ve imzasız olarak, şubeye gitmeden internet üzerinden kredi kullanmanız mümkün. Akbank Direkt Kredi kampanyası ile, müşteriler hem zamandan tasarruf ediyor, hem de işlemlerini internet üzerinden gerçekleştirme imkanı buluyor.

Akbank Direkt Kredi Kampanyasının Kapsamı:

Akbank Direkt Kredi kampanyası, ihtiyaç kredilerinin içerisinde yer almaktadır.

Akbank’ın yeni oluşturduğu bu kampanyadan faydalanabilmek için Akbank kredi kartı kullanıcısı veya Akbank vadesiz hesap sahibi olmak gerekmektedir. Direkt Kredi Kampanyasının faiz ve ödeme oranları size cazip geliyorsa vadesiz hesap açtırarak bu kampanyadan yararlanmak da mümkündür.

Direkt kredi kullanabilmek için bir diğer koşul da Akbank müşteri hizmetleri ve Akbank internet sisteminde belgelerinizin tam olması ve imza sürgünüzün bulunmasıdır. Eksik belge olması durumunda, belgelerinizi tamamlayarak başvuru yapmanız mümkündür.

Aşağıda belirtilen kredi koşulları ve taksit seçenekleri sadece Akbank’ın resmi internet sitesinden yapılan kredi başvuruları için geçerlidir. Akbank şubelerinden yapılan kredi başvurularında aynı koşullar ve oranlar geçerli olmayacaktır.

Akbank Direkt Kredi Detayları:

Akbank Direkt Kredi kampanyasının maksimum limiti 15.000 lira olarak belirlenmiştir. Ayrıca kampanyanın maksimum taksit kullanımı da 36 ay olarak belirlenmiştir. Dilerseniz 12 ve 24 aylık taksitlere bölmeniz de mümkündür.

Akbank Direkt Kredi Kampanyasının aylık faiz oranı %1.19 olarak belirlenmiştir.

15.000 liraya kadar olan her meblağ için aynı faiz oranı geçerlidir. Taksitlendirmelerde de aylara göre faiz değişimi bulunmamaktadır.

Üst limit olan 15.000 lira için ödeme planları şu şekilde oluşturulabilir; 12 aylık taksitlendirmede aylık ödemeniz gereken taksit tutarı 1.369 liradır. 24 aylık taksitlendirmede aylık ödenecek tutar 743 liraya düşmektedir. 36 aylık taksitlendirmede ise aylık 536 lira ödeme yapmanız gerekmektedir.

Kampanyadan Kredi Tahsis Ücreti kesinlikle alınmayacaktır.

Direkt Kredi Kampanyasında ne kadar kredi kullanabileceğinizi Akbank’ın resmi internet sitesinden hesaplayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kredili Mevduat Hesabı Nedir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Konu ne hakkında:
    akbank direkt kredi, akbank direk kredi
Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın