2017 Bankaların Çaycı Alımı İlanları

2017 yılında bankaların memur alımı ilanları yanı sıra aynı zamanda özel güvenlik çaycı ve temizlik işleri ile ilgilenen personel alım ilanları da vardır. Bankalar en az lise mezunu kriterlerine uygun olmaları şartını koymuştur.

Vakıf Bankası Çaycı Alım İlanı 2017

Vakıf Bank 2017 yılı için çaycı alacağını açıkladı. http://www.vakifbank.com.tr/is-basvurulari.aspx?pageID=127 linki tıklayarak çaycı alımı için başvuru yapabilir ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Linki kullanarak başvuru formuna ulaşabilirsiniz. T.C. kimlik numaranızı yazarak gerekli bilgileri doldurarak başvuru yapabilirsiniz.

Başvuru Şartları

  • T.C. vatandaşı olmak,
  • En az lise mezunu olmak,
  • Taksirli suçlar hariç yüz kızartıcı ( hırsızlık, dolandırıcılık, ihaleye fesat karıştırma) suçlar işlemiş olmamak,
  • Kamu haklarından mahrum olmamak,
  • Erkek adaylar için askerliğini yapmış ya da ertelemiş olmak gereklidir.

2017 Yılı Banka Çaycı İlanları

Genel olarak bakıldığında tüm bankalar 2017 yılında çaycı alımı ilanı vermiştir. Akbank, Denizbank, Ziraat Bank, Vakıf Bank, Halk Bank, İş Bankası, Yapı Kredi ve benzeri tüm bankalar çaycı alımı ilanı vermektedir. Sadece bankanın kendi başvuru sayfasından değil aynı zamanda iş başvuru sayfalarından da bulabilirsiniz. Kariyerim eleman. Net ve benzeri gibi eleman arama sayfalarından bulabilirsiniz.

Her iş başvurusunda olduğu gibi çaycı da olsa güvenlik görevlisi de banka personeli de olsa her zaman tecrübe aranmaktadır. Tecrübesi olan adaylar her zaman önceliklidir. Sizde başvuru yaparak şansınızı deneyebilirsiniz.

Sonuç olarak bakıldığında bankada iş imkânı bulmak 2017 yılında zor olan iş bulma imkânlarına göre oldukça iyi bir iştir. Bunu bir örnekle açıklamak gerekirse; Manisa’da yaşayan yüksek lisans mezunu bir genç arkadaşımız iş bulmak için başvuru yaptığı tüm yerlerden tecrübe istedikleri için iş bulamadığı için çaycılık yapmaya karar vermiştir. İş bulana kadar çaycılık yapan Batuhan Gürbüz eğitim gördüğü konuda iş bulana kadar küçük bir işletmede harçlığını kazanmak için çaycılık yaptığını açıkladı. Son zamanlarda üniversite mezunlarının okulu bitirdikten sonra eğitimini aldıkları bölümle ilgili iş bulamadıklarını tecrübe istediklerini belirtti. Tecrübe için işe ihtiyacı olduğunu söyledi.

Bu bağlamda düşünüldüğünde 2017 yılında bankaların çaycı alımı ilanlarına başvuru yapmanızı banka da çaycı olmanın güzel bir iş olduğunu unutmamanızı belirtmek istiyoruz.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Akbank Axess Kredi Kartım Ne Zaman Kaç Günde Gelir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın