10.000 TL Kredi Nasıl Alınır?

Bir sürü ödemeniz ve taksitiniz varken çıkan ekstra bir ihtiyacınız için nakit paraya mı ihtiyacınız oldu? Hemen probleminizin çözümü için değişik bankaların 10.000 TL için kredi seçeneklerinden bahsedebiliriz size. Günlük ayıracağınız ufak bir miktar ile 10.000 TL’lik bir krediye sahip olabilirsiniz: TC kimlik numaranızın olduğu bir kimlik ve aylık gelirinizi belgeleyerek başvurabileceğiniz krediler:

Vakıfbank: Kamu ve özel sektör çalışanları ile emekliler başta olmak üzere Vakıfbank tüm bireysel müşterilerine 10.000 TL için aylık 375 TL taksitlerle ihtiyaç kredisi kullandırıyor. Masrafsız olan bu kredi de aylık eşit veya artan taksitli ödeme seçeneklerinden birini seçebilirsiniz.Vakıfbank şube,internet bankacılığı veya sms göndererek başvurabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası: Diğer hiçbir ödemenizi aksatmadan günlük 12 TL ödeme yapabilirseniz krediniz hazır: Yapı Kredi Bankası güvencesiyle günde sadece 12 TL ödeyerek 36’ya kadar vadelerle 10.000 TL kredi çekebilirsiniz.Başvuru için Yapı Kredi Bankası şubesine gelebilirsiniz ,telefon yada internet bankacılığı yoluyla veya sms ile de başvuru yapabilirsiniz.

Akbank: Ayda 362 TL’den başlayan taksitlerle binde 5 kredi tahsis ücretiyle 10.000 TL’lik krediyi 36 ayda geri ödeme fırsatıyla kullanabilirsiniz. Akbank şube,internet bankacılığı veya sms göndererek başvurabilirsiniz.

İşbankası: 10.000 TL kredinizi eğer kamu çalışanı iseniz,yada maaşınızı İş Bankası aracılığıyla alıyorsanız size özel bir kredi planını ile 36 aylık vadelerle çekebilirsiniz. İş bankası şube, internet ve telefon bankacılığı ile başvurabilirsiniz.

ING Bank: 10.000 TL’lik ihtiyaç kredinizi 36 aya varan vadelerle çekebilirsiniz.Üstelik ödemelerinize hemen değil Nisan 2016 tarihinden itibaren ödemeye başlarsınız. İngbank şube,internet ve telefon  bankacılığı ile başvurabilirsiniz.

HSBC bank: 10.000 TL’lik çekeceğiniz krediye karşılık 36 ay boyunca toplam 13.697 TL ödeyeceğiniz “İhtiyaç Kredisi Kampanyası”çekebilirsiniz. Hsbc Bank şube,internet ve telefon bankacılığı ile başvurabilirsiniz.

Ziraat Bankası: 10.000 TL’lik ihtiyaç kredinizi 13.432 TL ve 36 ay vadeli olarak ödeyebileceğiniz “BİZ Ürün Paketi Tüketici Kredisi” ile çekebilirsiniz. Ziraat Bankası  şube, internet ve telefon bankacılığı ile başvurabilirsiniz.

Halkbankası: 10.000 TL’lik ihtiyaç kredinizi 13.224 TL ve 36 ay vade ile başka hiçbir masraf olmadan ödeyebileceğiniz “Halkbank Dost Kredisi” ni HalkBankası  şube, internet ve telefon bankacılığı ile başvurabilirsiniz

Bir önceki yazımız olan Kredilerle Alakalı Sorular başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın