Ziraat Bankası EFT Saatleri, EFT Ücretleri, EFT Sorgulama 2016

Ziraat Bankası EFT Saatleri, EFT Ücretleri, EFT Sorgulama 2016

Ziraat Bankası hesabınızdan farklı bir bankaya yapılan para transferine EFT adı verilmektedir. Ziraat Bankası hesabınızdan başka bir banka hesabına para gönderdiyseniz paranın gün içerisinde geçmesi için işlem saatleri içerisinde yapılması gerekmektedir. Ziraat Bankası EFT saatleri” dışında gerçekleştireceğiniz para transferleri ertesi iş günü içerisinde gönderdiğiniz kişinin hesabında görünecektir.

Ziraat Bankası EFT Saatleri Kaça Kadar

Ziraat Bankası’dan hesap kullanıyorsunuz ve internet bankacılığı aracılığı ile bir başka bankadaki hesaba EFT işlemi gerçekleştirecekseniz işlemlerinizi 09:00 ile 17:00 arasında gerçekleştirmelisiniz. Ziraat Bankası hesabınızdan 09:00 ile 17:00 arasında gerçekleştireceğiniz EFT işlemleri gün bitmeden sonuçlanacak ve göndermiş olduğunu para karşı tarafa iletilecektir. Ziraat Bankası hesabınızdan EFT saatleri dışında göndereceğiniz para transferleri takip eden ilk iş gününde saat 09:00’dan sonra göndermiş olduğunuz hesaba iletilecektir. Pazartesi ile Cuma günleri arasında 09:00-17:00 arası Ziraat Bankası EFT saatleridir. Ziraat Bankası’ın yarım gün olduğu zamanlarda ise EFT işlem saatleri 09:00-11:45’dir.

Ziraat Bankası EFT Ücretleri Ne Kadar

Ziraat Bankası internet bankacılığı aracılığı ile başka bir bankaya EFT işlemi yapmanız durumunda 3,25 kuruş işlem ücreti alınmaktadır. Bu işlem ücreti tüm EFT işlemlerinde alınır iken gönderen kişi tarafından ödenmektedir. Örnek vermemiz gerekir ise EFT yapacağınız tutar 100 TL ise hesabınızda o an 3,25 kuruş bulunması gerekmektedir. Ziraat Bankası EFT Ücreti ; 3,25 Kuruş

Ziraat Bankası EFT Hesaba Ne Zaman Düşer

Ziraat Bankası internet şubesi ve cep şube aracılığı ile 09:00 ile 17:00 arasında gerçekleştireceğiniz EFT transferleri ortalama 5 ile 10 dakika içerisinde göndermiş olduğunuz kişinin hesabına düşmektedir.

Ziraat Bankası EFT Sorgulama

Ziraat Bankası’dan farklı bir bankaya EFT gönderdiniz ve ödemeniz ilettiğiniz kişiye düşmedi ise “Ziraat Bankası EFT Sorgulama” işlemini gerçekleştirerek para transferinin durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. EFT işlem saatleri içerisinde gerçekleştirdiğiniz para transferi kimi zamanlarda yanlış isim veya hesap numarası nedeni ile askıya alınmaktadır. Ziraat Bankası EFT sorgulama işlemlerini ise sadece şubenizi arayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası EFT Günleri

Ziraat Bankası’dan farklı bir bankaya ileteceğiniz para transferinde işlem günleri ve saatleri önemlidir. Ziraat Bankası işlem saatleri Pazartesi-Cuma günleri 09:00-17:00 arasında olur iken cumartesi ve Pazar günleri para transfer işlemleri gerçekleştirilmemektedir. Cumartesi ve Pazar günleri gerçekleştireceğiniz para transferleri takip eden ilk iş günü olan Pazartesi günü karşı tarafın hesabına düşecektir.

Konu ne hakkında:
    ziraat eft saatleri, ziraat eft sorgulama, eft sorgulama ziraat, ziraat bankası eft sorgulama, eft saatleri ziraat
2 Yorum yapılmış
  • ENES GÖZÜBÜYÜK | 15 Mart 2016

    Para gelmedi

  • Ayşe | 14 Mart 2017

    Ziraat bankkart kullanıcısıyım bana İng bank kullanıcısı bir arkadaşşm eft yoluyla para transferi yaptş pazar günü havale edilen para hesabıma düşmüyor

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın