Vakıfbank EFT Saatleri, EFT Ücretleri

Vakıfbank hesabınızdan farklı bir bankaya yapılan para transferine EFT adı verilmektedir. Vakıfbank hesabınızdan başka bir banka hesabına para gönderdiyseniz paranın gün içerisinde geçmesi için işlem saatleri içerisinde yapılması gerekmektedir. Vakıfbank EFT saatleri dışında gerçekleştireceğiniz para transferleri ertesi iş günü içerisinde gönderdiğiniz kişinin hesabında görünecektir.

Vakıfbank EFT Saatleri Kaça Kadar

Vakıfbank’dan hesap kullanıyorsunuz ve internet bankacılığı aracılığı ile bir başka bankadaki hesaba EFT işlemi gerçekleştirecekseniz işlemlerinizi 09:00 ile 17:00 arasında gerçekleştirmelisiniz. Vakıfbank hesabınızdan 09:00 ile 17:00 arasında gerçekleştireceğinzi EFT işlemleri gün bitmeden sonuçlanacak ve göndermiş olduğunu para karşı tarafa iletilecektir. Vakıfbank hesabınızdan EFT saatleri dışında göndereceğiniz para transferleri takip eden ilk iş gününde saat 09:00’dan sonra göndermiş olduğunuz hesaba iletilecektir. Pazartesi ile Cuma günleri arasında 09:00-17:00 arası Vakıfbank EFT saatleridir. Vakıfbank’ın yarım gün olduğu zamanlarda ise EFT işlem saatleri 09:00-11:45’dir.

Vakıfbank EFT Ücretleri Ne Kadar

Vakıfbank internet bankacılığı aracılığı ile başka bir bankaya EFT işlemi yapmanız durumunda 3,25 kuruş işlem ücreti alınmaktadır. Bu işlem ücreti tüm EFT işlemlerinde alınır iken gönderen kişi tarafından ödenmektedir. Örnek vermemiz gerekir ise EFT yapacağınız tutar 100 TL ise hesabınızda o an 3,25 kuruş bulunması gerekmektedir. Vakıfbank EFT Ücreti ; 3,25 Kuruş

Vakıfbank EFT Hesaba Ne Zaman Düşer

Vakıfbank internet şubesi ve cep şube aracılığı ile 09:00 ile 17:00 arasında gerçekleştireceğiniz EFT transferleri ortalama 5 ile 10 dakika içerisinde göndermiş olduğunuz kişinin hesabına düşmektedir.

Vakıfbank EFT Sorgulama

Vakıfbank’dan farklı bir bankaya EFT gönderdiniz ve ödemeniz ilettiğiniz kişiye düşmedi ise Vakıfbank EFT Sorgulama işlemini gerçekleştirerek para transferinin durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. EFT işlem saatleri içerisinde gerçekleştirdiğiniz para transferi kimi zamanlarda yanlış isim veya hesap numarası nedeni ile askıya alınmaktadır. Vakıfbank EFT sorgulama işlemlerini ise sadece şubenizi arayarak gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıfbank EFT Günleri

Vakıfbank’dan farklı bir bankaya ileteceğiniz para transferinde işlem günleri ve saatleri önemlidir. Vakıfbank işlem saatleri Pazartesi-Cuma günleri 09:00-17:00 arasında olur iken cumartesi ve Pazar günleri para transfer işlemleri gerçekleştirilmemektedir. Cumartesi ve Pazar günleri gerçekleştireceğiniz para transferleri takip eden ilk iş günü olan Pazartesi günü karşı tarafın hesabına düşecektir.

Konu ne hakkında:
    eft sorgulama, vakıfbank eft sorgulama
Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın