Garanti Bankası Sabit Faizli Mortgage

Kredi Türü :
Konut Kredisi
Çekilecek Tutar :
Vade :
Faiz :
Kredi Açıklaması

“Aylık taksitlerim hiç değişmesin, her ay ne ödeyeceğimi bileyim“ diyenlere… Kredi ödemelerinizi sabit taksitlerle yaparak ev sahibi olmak istiyorsanız Sabit Faizli Mortgage tam size göre! Garanti Bankası kredi kullandırımında kamu çalışanlarına, banka maaş müşterilerine, emeklilere, halihazırda kiracı olanlara, eğitim sektörü çalışanlarına ve askeri personele özel faiz ve masraf indirimi de uygulamaktadır. Sigorta ücretleri konuta ve kişiye bağlı olarak değiştiği için hesaplamaya dahil edilmemiştir.

Tahsis Ücreti : Başlangıçta bir defa kredi tutarı üzerinden %0.5 olarak alınır. En çok 2000 TL’dir (Hesaplamada 300 TL olarak alınmıştır.)
Ekspertiz Ücreti : Başlangıçta bir defa 485 TL.
Taşınmaz Rehin Ücreti : Başlangıçta bir defa 150 TL.

Karşılaştırma sürecinde, kredi tutarı/aylık ödeme miktarı ve faiz oranının yanı sıra komisyon ve ek masraflar da hesaplamaya dahil edilerek gerçek "toplam ödeme miktarı" bulunmaya çalışılmıştır. Gösterilen tutar ve bilgilerin güncelliği garanti edilememektedir. En doğru bilgiyi bankanızdan ve bankanız müşteri temsilcisinden öğrenebilirsiniz. Bankalar, talep edilen kredi koşullarına göre, ek belge, teminat ve kefil isteme, faiz oranlarını ve ek masrafları değiştirme hakkını saklı tutar. Sitemiz kredi çekmeyi düşünen ziyaretçiler için ön bilgi verme ve fikir edindirme amaçlı yayın yapmaktadır.
Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın