KOSGEB Kredi Ödemesini Hangi Banka Yapıyor

Girişimcilik planı olan yeterli finansal desteği bulamayan buna ek olarak da iş yerini geliştirmek isteyen kişiler KOSGEB hibe ve kredilerine başvuru yapmaya başladı. Yapılan son düzenleme ile 50 bin TL hibe, 150 bin TL de kredi alabilirsiniz.

KOSGEB Kredilerinden daha hızlı ve kolay yararlanmak isteyenler arasında iseniz girişimcilik kursuna katılmanızın artıları olacaktır. Kurs aşamasında Pazar araştırması, projelendirme ve diğer detaylar hakkında kapsamlı bilgi verilmektedir. Her ilde yılın belirli dönemlerinde kurslar düzenlenmektedir. Peki projenizi sundunuz onaylandı ve ödemenizi hangi banka kanalı ile alacağınızı merak ediyorsanız hemen cevabını verelim.

KOSGEB Kredi Ödemesi Yapan Bankalar

KOSGEB anlaşmalı bankalar arasında ilk sırada Halk Bank yer alıyor. Bunun yanı sıra diğer bankalar ise Ak Bank, Deniz Bank, Finansbank, İş Bankası, Yapı Kredi Bankası, Vakıfbank olarak devam etmektedir. Projeniz destek almaya hak kazandığında KOSGEB ile direk iletişime geçerek de gerekli bilgileri alabilir aklınıza takılan sorulara cevap bulabilirsiniz. İster telefon kanalı ile isterseniz de yüz yüze görüşme yaparak.

Bir önceki yazımız olan Finansbank Reklamında Oynayan Kadın Kim ? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın