Jet Kredi İletişim Şikayet

Son zamanlarda hemen hemen her yerde ilanlarını ve reklamlarını görmekte olduğumuz Jet Kredi ile alakalı olarak merak edilen oldukça fazla detay mevcut olmak ile beraber bugünkü yazımızda adı geçen yere başvuru yapan ya da kredi alan kişilerin kendi ağzından Jet Kredi iletişim ve şikayet konularını incelemeye çalışacağız. Bu konuda bize bilgi veren ve deneyimlerini paylaşan Halil Bey, Berkay Bey ve Fatmanur Hanım’a teşekkür ederek yorumlarını yazımızın devamına eklemekteyiz.

Halil Bey’in Jet Kredi Deneyimi

Bankalar ile olan ilişiğim ödeyemedim kredi borçları ile tamamen kesilmiş ve sicilim de bozulmuştu. Ancak para sıkıntım da katlanarak devam ediyordu. Kendime banka haricinde kredi veren bir yer ararken karşıma Jet Kredi ilanları çıktı. Çok da güvenmesem de denize düşen yılana sarılır misali verdikleri numarayı aradım ilk etapta telefonu açtılar ve beni beklemeye aldılar. Uzunca bir süre müşteri temsilcisine bağlanmak için bekledim. Ancak bir süre sonra hat düştü. Muhtemelen verdikleri hizmet gereği çok yoğun olduklarını ve bu yüzden bağlantı kuramadığımı düşünerek bir kaç kere daha aradım ve her seferinde neredeyse yarım saat kadar bekledim. Ancak sonunda bu işin içinde bir bit yeniği olduğunu anladım ve zaten her şey telefon faturam gelince ortaya çıktı. Neredeyse 400 liraya yakın faturam geldi.

Berkay Bey’in Jet Kredi Deneyimi

Parasızlık çektiğim bir dönemde bu yere ait reklamları görmem beni çok sevindirdi. Hemen aradım ama yetkili birine bağlanamadım. Muhtemelen dolandırıcı bunlar diyerek hemen vazgeçsem de bir süre sonra onlar beni aradı uzun uzun konuştular ve kriterlerine uygun olmadığımı söylediler. İşin gerçek yüzü faturam gelince ortaya çıktı benim onları aramam da onların beni araması da faturama yansımıştı neredeyse yüz lira fazladan ödeme yaptım. Bu yüzden Jet Kredi’nin iletişim numarası olan 0888 242 22 22 hattını ne arayın ne de aradıklarında cevap verin.

Fatmanur Hanım’ın Jet Kredi Deneyimi

Eşimden gizli kredi çekmiştim ama ödeyemiyordum. Son çare olarak Bu yeri aramayı denedim ama 0888 242 22 22 numaralı hat cevap vermedi. Günlerce aradım ama sonuç alamadım. Faturam geldiğinde ise çok şaşırmıştım. Yaklaşık 500 lira bir fark vardı. Bunu da ödeyemedim ve bu hattı aradığım için çok pişmanım.

Bir önceki yazımız olan Kadınlar Çalışmadan Emekli Olabilir Mi? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın