Faturalı GSM Hattına Kredi

Kredi almak eskiden yalnızca bankaların sunduğu bir hizmet iken günümüz şartlarında GSM hattına kredi almak mümkün olmaktadır. Bu durumun asıl sebebi bankaların her geçen gün daha da katılaştırdıkları kredi verme süreçleri olmak ile beraber bu yerlerce geri çevrilen kişiler daha başka çözüm yolları ararken bu sistem dertlerine derman olmuş ve milyonlarca kişinin mevcut olan para sıkıntısını çözmüştür. Eğer siz de bankalar ya da onlar gibi hizmet veren finansal firmalardan kredi almakta zorlanıyorsanız bu noktada faturalı hatta kredi veren yerler aracılığı maddi sıkıntılarınızı çözebilirsiniz.

Faturalı Hatta Kredi

Türkcell Hatta Kredi

Ülkemizdeki tek yerli ve en çok tercih edilen GSM operatörü Türkcell olmakta ve bu durumun doğal bir sonucu olarak da faturalı hatta kredi hizmetini en çok bu operatöre mensup olan kişiler talep etmektedir. Eğer siz de Türkcell hat kullanıyorsanız ve nakit sıkıntınızı da anlatılmakta olan bu sistem dahilinde giderme niyetinde iseniz bu aşamada yapmanız gereken ilk iş bahsi geçen hizmeti veren bir telefon bayisi bulmaktır.

Daha sonra ise bu bayi yetkililerince geçmiş dönemlere ait olan fatura ödeme süreçlerimiz incelenecek ve kredi alma hakkımızın olup olmadığı belirlenecektir. Bundan sonra ise faturamıza ek olarak bir cihazın ödemesi tanımlanacak ve söz konusu cihaz yerine parası  verilecektir. Bu aşamada ödeyeceğiniz ya da başka bir deyiş ile faturanıza yansıtılan tutar elimize geçen nakit paradan daha yüksek olacak aradaki fark ise telefon bayisine ödemek zorunda olduğunuz komisyon tutarı olacaktır.

Vodafone Hatta Kredi

Bu hat da ülkemizde sıklıkla kullanılmaktadır. Bu sebepten dolayı da Vodafone hatta kredi talep eden kişilerin sayısı söz konusu talebe cevap verenleri de oldukça arttırmaktadır. Bu yüzden son derece rahat şartlarda faturanıza ek olarak kredi veren yerleri bulabilir ve hizmet alabilirsiniz.

Türk Telekom Hatta Kredi

Ülkemizdeki GSM operatörlerinden biri olan Avea ile birleşen Türk Telekom da faturaya ek cihaz tanımlayan oldukça fazla sayıda bayiye sahip olmaktadır. Bu aşamada size düşen ise mümkün olan en uygun şartlarda hizmet veren yeri tespit etmektir.

 

Bir önceki yazımız olan Platinium Kart Kimlere Verilir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1 Yorum yapılmış
  • Oğuz Bilgiç | 1 Haziran 2021

    Merhabalar;
    Adıma kayıtlı 3 adet faturalı GSM hattı bulunmaktadır. Kontrol ederek kredi kullanıp kullanamayacağımı bildirir misiniz lütfen, iyi çalışmalar dilerim…

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın