Emin Evim İhtiyaç Kredisi Veriyor mu?

Emin Evim sistemi, faiz konusuna dahil olmak istemeyenlere, bankacılık mantığıyla ama işin içerisine faiz katmadan, uygun şekilde ev sahibi olmak isteyenlere finansman desteği sunan bir kurum. Özellikle muhafazakar kesimin faiz konusundaki rahatsızlığını ortadan kaldırarak, ev ve araba sahibi olmalarını hedefliyor. Sistemde her ne kadar faiz kelimesi kullanılmasa da, hizmet bedeli olarak alınan ek ücretlerin, aslında faiz sistemi ile aynı kapıya çıktığını dile getirenlerin sayısı da oldukça yüksek.

Üstelik ödemeler için senet yapılması da, kafalarda soru işaretlerinin oluşmasına neden oluyor. Bu konu ile ilgili aklınıza takılan sorular için konunun uzmanlarına danışabilirsiniz.

 

eminevim

eminevim

Emin Evim ihtiyaç kredisi veriyor mu 2016? Emin Evim sistemşnde şu an için, talep edenlerin ev ve araç sahibi olmaları sağlanıyor. İhtiyaç kredisi için çalışmalarının sürdüklerini dile getiriyorlar. Sistemin, ülke genelinde bu alanda çok fazla talep alıyor olması da, bu konuda çalışmalara ağırlık verilmesine neden oluyor. Önümüzdeki aylarda yetkililerin bu konu ile ilgili olarak da talep edenlerin karşılarına özel kampanyalarla çıkabilecekleri de yayılan haberler arasında yer alıyor.

Bir önceki yazımız olan Okul Alışverişleri İçin Bonus Kart Avantajları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

2 Yorum yapılmış
  • Ayoer ünal | 27 Haziran 2017

    Kredi cekmek istiyorum

  • Fatih hazer | 24 Aralık 2018

    Kredi çekmem lazım yardımcı olursanız sevinirim

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın