Emekli Maaşı Banka Değişikliği Kampanyaları

Emekli maaşımızı almak için seçtiğimiz bankayı değiştirmek istediğimiz zaman bu konuda hizmet vermek adına promosyonlar veren ya da kampanyalar yapan yerler olduğunu fark edeceğizdir. Bu sebepten dolayı emekli maaşı banka değişikliği kampanyaları yapan yerleri tespit ederek bu konuda kendimize en avantajlı bankayı seçmek en doğru sistem olacaktır.

Eğer siz de emekli maaşınızı alacağınız banka konusunda değişiklik yapmak istiyor iseniz bu konuda size faydalı olacak yerlerden bazıları şunlardır;

emekli maaşı

Finansbank Emekli Maaşı Kampanyası

Adı geçen bu banka emekli maaşını kendinden alacak olan emekliler için maaş tutarı en az 500 Türk Lirası tutarında ise  ve maaşlarını yirmi dört ay boyunca bu bankadan alacaklarını taahhüt ederler ise 200 Türk Lirası tutarında hoş geldin hediyesi almaktadır.

İş Bankası Emekli Maaşı Kampanyası

Hali hazırda başka bir bankadan alınmakta olan emekli maaşlarını adı geçen bu bankaya taşıyacak olan kişiler alacakları ilk maaştan sonra 50 Türk Lirası tutarında puan yüklemektedirler.

PTT Bank Emekli Maaşı Kampanyası

Bu banka da maaşlarını kendilerinden alacak olan emeklilerin istedikleri yere maaşlarını getirmeyi taahhüt etmektedir.

Denizbank Emekli Maaşı Kampanyası

Bu banka da emekli vatandaşlara on ay vade ve en çok 5 bin Türk Lirası olacak şekilde sıfır faizli ihtiyaç kredisi olanağı sunmaktadır. Bunun haricinde 18 bin Türk Lirası’na varan tutarlarda ve oldukça uygun şartlarda kredi imkanı sunan bu bankanın yapmakta olduğu kampanya ve promosyonlar bunlar ile sınırlı olmamaktadır. Maaşlarını kendilerinden almayı tercih eden kişilere 200 Türk Lirası tutarında nakit para, fastpay uygulamasını indirecek olan kişilere 50 Türk Lirası ve emekli Bonus kart kullanan kişilere de 50 Türk Lirası tutarında bonus vermektedir.

Akbank Emekli Maaşı Kampanyası

Maaşını bu bankaya taşımakta olan emekliler müşterilerden alınmakta olan hesap işletim ücretlerinden muaf tutulmak ile beraber 500 Türk Lirası chip para verilmesi de uygulanmakta olan yöntemler arasında bulunmaktadır.

ING Bank Emekli Maaşı Kampanyası

Bu banka da kendilerini tercih edecek olan emeklilere iki adet çeyrek altın vermek ile beraber bunun üzerine 10 bin Türk Lirası çekerler ise verilecek olan çeyrek altın üç adet olmaktadır.

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın