El Acib Duası

Para bulmak ve rızk elde etmek için ilk şart çalışmak olsa da dilimizi dualar ile süslemeden bunu başarmak son derece zor olacaktır. Bu noktada yapılacak pek çok dua ve zikir mevcut olsa da El Acib duası para bulmak isteyenler için gerçekten birebirdir. Siz de para kazanmak, umulmadık yerden para gelmesi, borçlarınızı ödemek ve parasal sıkıntılarınızı gidermek istiyorsanız aşağıda belirttiğimiz şekilde dua edebilirsiniz.

“Y ACİBESSANEYİI FEL TENTIKUL ELSÜNÜ BİKÜLLİ ELÂİHİ VE SENÂİHÎ VE YAGIYASÎ İNDE KÜLLÎ KÜRBETİN VE MÜCÎBÎ İNDE KÜLLİ DAVETİN VE MEAZÎ İNDE KÜLLİ ŞİDDETİN VE RECAÎ HİNE TENGATİÛ HÎLETΔ

Bu dua para elde etmek isteyen kişiler için en faydalı ve en makbul zikirler arasında bulunduğu için siz de maddi sıkıntılarınızı gidermek için bu dua ile dilinizi süsleyebilirsiniz.

El Acib Zikrinin Faziletleri

  1. Allah’tan bir para ve rızk dileği olan kişiler bu dua ile düzenli ve devamlı olarak Allah’a yakarırlarsa inşallah problemleri çözüme ulaşacaktır.
  2. Sayı olarak kesin bir rakam mevcut olmamak ile beraber ilim sahipleri bu duanın bin iki yüz kere okunmasını daha doğru bulmaktadır.
  3. Devamlı olarak bu zikri yapan ve bırakmayan kişilerin hayatı boyunca malları devamlı artacak ve bu artış biiznillah hiç durmayacaktır.
  4. Bu duayı etmek için belli bir gün, belli bir sayı ve belli bir edep belirtilmemiş olup bu noktada yine ilim sahiplerinin tavsiyeleri kendinizi manevi olarak en iyi ve en yüksek hissetiğiniz zamanlarda ve içinizden gelerek dua etmenizdir. Bu noktada duaların kesin olarak kabul edilme olasılığının yüksek olduğu şu günlerde dua etmeniz sizin için çok daha faydalı olacaktır. Çünkü borçlu olan ve para bulmak isteyen kişilerden pek çoğu bu günlerde edilen dualarının kabulü ile rahata erdiklerini belirtmektedir. 

 

Ezan ve ikamet arasındaki vakitler,
Yolculukta
Hastalıkta,
Yağmur yağarken
Kabe görülünce,
Arefe günü,
Recep ayının ilk gecesi,
İftar vakti,
Gece yarısından sonra,
Ramazan ayında,

Oruçlu iken,
Cuma gecesi
Harp meydanında,
Misafirlikte,
Kalp hüzünlü iken,
Secde anında,
Bayram geceleri,

Kur’anı Kerim hatim edildiği vakit,
Farz namazlardan sonra,
Kandil gecelerinde,
Hacer-ül Esved’in yanında,
Zemzem içilirken.

Bir önceki yazımız olan Kosgeb Dolandırıcıları Nasıl Çalışıyor? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Konu ne hakkında:
    el acib duası, el acib fazileti, el acib, el acib zikri
Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın