48 Ay İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

İhtiyaç kredilerinde birbirinden farklı faizler uygulanmaktadır. 48 Aylık ihtiyaç kredileri genelde taşıt ve konut kredilerinde uygulansa da bazı bankalarda diğer ihtiyaç kredilerinde de bu vade oranlarını uygulamaktadır. Son dönemlerde 48 ay vadeli kredi veren bankalardan öne çıkanları ise ING Bank, Yapı Kredi, Odeabank, TEB gibi bankalardır. Bu krediler vade oranlarını yükseltirken bazı durumlarda faiz oranlarını da düşürebilmektedir. Bazı bankalar vade oranlarını yükseltip buna bir fark koyarak geri ödeme alabilmektedir. Bu tarz kredi veren bankalardan birisi Yapı Kredi Bankası. Yapı Kredi, “Bankacının Kredisi” sloganı ile tüm bankacılık sektörü ve şirketlerinde çalışanlar için düşük faiz ve masraflı Bireysel İhtiyaç, Taşıt ve Konut Kredileri hazırlamış durumda. Bununla birlikte Yapı Kredi’de Bireysel İhtiyaç Kredisinde 36 ay, Taşıt Kredisinde 48 ay, Konut Kredisinde 120 aya varan vadeler uygulanabiliyor.

Diğer kredi ürünlerinden bilgi alabilmek için de bankaların internet sitelerini ve telefon bankacılığını kullanabilirsiniz. Bu sayede en iyi krediyi almak için karşılaştırma yapmanız mümkün.

Güncelleme: 

48 AY VADELİ KREDİLER BAŞLADI

Tüketiciler kredi çekerken dikkat ettikleri konuların başında düşük ödeme seçenekleri ve uzun vadelerdir.  Eylül ayında Başbakan’ın yaptığı açıklamaya göre belirlenen 48 ay kredi vadesi tüketicilere büyük kolaylık sağlamıştır. Özel ya da kamu tüm bankaların 48 ay vadeli ödeme seçeneklerinin sunulması yürürlüğe girmiştir. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme kurumu tarafından getirilen bu uygulama her ne kadar tüketiciye sınır koysa da daha düşük faiz oranları ve uzun vadeli ödeme seçenekleri ile kolaylık sağlamaktadır. Böylece tüketicinin yüksek faiz ödemesi önlenir.

48 AY VADELİ BİREYSEL TÜKETİCİ KREDİSİ VEREN BANKALAR

Vakıfbank, Finansbank, Garanti Bankası, Yapı Kredi, Ziraat Bankası ve Odeabank sizlere ihtiyaç kredisini 48 ay vadeli olarak sunmaktadır.  Banka şubelerine giderek ya da telefon ve internet bankacılığından 7/24 faydalanarak kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Vakıf Bank 48 Ay Vadeli Kredi İmkanları

İhtiyaç kredisi, konut, taşıt kredisi ve sigorta kredilerini sizlere 48 ay vadeli ödeme seçenekleriyle sunmaktadır. Size özel fırsatlardan faydalanma ve kredi kartı ürünlerine ulaşabilme imkanı tanıyan Vakıf Bank müşterilerinin he türlü ihtiyacını karşılamak için çözüm yolları sunar. Aranan koşulları sağladığınız taktirde gerekli belgeleri tamamlayarak başvuru yapabilir ve nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Borçlarınızı kapama, uygun tatil fırsatlarından yararlanma, evlilik yapacaklar için çeyiz kredisi sunma, konut, taşıt gibi her türlü ihtiyacınızı karşılamak için düşük faiz oranları ile 48 ay ödeme seçenekleri bulunmaktadır.

Garanti Bankası 48 Ay Kredi Seçenekleri

Bireysel ihtiyaç kredisi, Garanti Mortgage ve Garanti Oto kredi teklifleri ile nakit ihtiyacınızı karşılayabilir ve ihtiyaçlarınızı tamamlayabilirsiniz. Online olarak faydalanabileceğiniz kredi hesaplama sistemi ile aylık ödenecek tutarı ve faiz oranlarını hesaplayarak kredi çekmeden önce ödeme seçeneklerini belirleyebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası’nın 48 Ay Vadeli Kredi Avantajları Nelerdir?

Düğün, eğitim, tatil gibi masraflarınızı karşılamak amacıyla kredi fırsatı sunan Yapı Kredi Bankası düşük faizli ve komisyonlu kredi kullanabilmenizi sağlar. Şubesiz internetten başvuru yaparak anında kredi kullanabilirsiniz. Ayrıca belgelenebilir düzenli bir gelir belgesine sahip olan tüketiciler bankanın verdiği Tüp bebek kredisinden de yararlanabilirler. İster TL ister döviz olarak kullanabileceğiniz bu kredi ile minimum 1000 TL  ve üzeri kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kredili Mevduat Hesabı Nedir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Konu ne hakkında:
  ihtiyaç kredisi 48 ay oldumu, krediler 48 ay oldumu, 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi veren bankalar, banka kredileri 48 ay oldumu, 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi var mı
3 Yorum yapılmış
 • Hüseyin YAMAN | 25 Aralık 2015

  48 ay vadeli krediler yeni yılda sunulabilecek mi? şu ana kadar internet reklamlarına göre hangi bankayı aradıysam da 48 ay vadeli kredinin bulunmadığını söylediler. 48 ay vadeli kredi kullanmak istiyorum. Hangi bankadan çekebilirim.
  Bilgi verirseniz sevinirim. Saygılarımla,

 • Sinan | 17 Kasım 2016

  Ankarada yaşıyorum acil senetli kredi arıyorum 0553 529 01 13

 • Yildizuzuntepe | 26 Aralık 2016

  Acil yaklaşık olarak 2500 tl ye ihtiyacım var, part time olarak bir işte çalışıyorum ama 2500tl (kurs+yurt+ihtiyaçlar) acil olarak lazım olduğu için o da yeterli olmuyor, ödemelerde problem yaşayacağımı düşünmüyorum. En kısa zaman da cevabınızı bekliyorum, iyi günler

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın