2017 Ramazan Bayramı Kredi Kampanyaları

Kredi almak için kampanya süreçlerini takip etmek para ihtiyacı yaşamakta olan kişiler için çok büyük artılar sağlamak ile beraber bu konuda şu anda en çok dikkat çeken süreç 2017 Ramazan Bayramı kredi kampanyaları olmaktadır. Eğer siz de çok daha makul şartlarda kredi almak istiyor ve bu konuda size hizmet edecek bankalar arıyorsanız yapmanız gereken tek şey makalemizi okumak ve fikir sahibi olmaktadır.

Hangi Bankalar Ramazan Bayramı Kredisi Veriyor?

Bu kapsamda hizmet sunumu gerçekleştiren pek çok farklı bankadan söz etmek mümkün olmak ile beraber bunlar arasından en çok dikkat çekenleri aşağıda belirtildiği gibi olmaktadır.

Fibabanka Ramazan Bayramı Kredisi

Vermekte oldukları hizmet ile pek çok kişinin dikkatini üzerine çekmekte olan bu banka şimdi de bayram kredisi hizmeti ile kullanıcılarını oldukça uygun şartlar altında borç para verme imkanı sunmaktadır. Bu kapsamda söz konusu olan bankadan günde 10 Türk Lirası tutarında ödeme ile toplamda 10 bin Türk Lirası olacak kadar kredi alma imkanı yakalayabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için adı geçen bankanın çağrı merkezi numarası olan 444 88 88 numaralı hattı arayabilirsiniz.

QNB Finansbank Ramazan Bayramı Kredisi

Söz konusu olan kredi kampanyası kapsamında size hizmet sunacak yerlerden biri de yine ülkemizin önde gelen yerlerinden  biri olan QNB Finansbank olmaktadır. Bu banka da ihtiyaç kredisi almak isteyen kullanıcılarına kırk sekiz ay vade olanağı sunmak ile beraber eğer dilerlerse ödemelerini de üç ay ertelemeli olarak yapmalarını sağlamaktadır. Günde 10 Türk Lirası tutarında ödemeler ile toplamda 10 bin Türk Lirası kredi almak için yapmanız gereken tek şey ise mevzu bahis olan banka ile iletişime geçmektir. Bunun için ise 0 850 222 0 900 numaralı hattı aramanız yeterli olacaktır.

Garanti Bankası Ramazan Bayramı Kredisi

Ülkemizde en çok rağbet gören bankalar arasında Garanti Bankası ilk sıralarda olmak ile beraber kullanıcılarına son derece kapsamlı bir bayram kampanyası sunarak çok daha fazla kişiyi hizmet sunumu gerçekleştirme amacı taşımaktadır. Kırk sekiz ay vade, aylık 479 Türk Lirası ödeme ve toplamda 15 bin Türk Lirası tutarında kredi kampanyası hakkında daha detaylı bilgi almak için yapmanız gereken tek şey 444 0 333 numaralı çağrı merkezini aramaktır.

 

 

Bir önceki yazımız olan Kredili Mevduat Hesabı Nedir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın