Şekerbank Çocuk Hesabı

Geleceğe yönelik yatırım yapmak günümüz ekonomik şartlarında son derece gerekli olmak ile beraber bu aşamada bankalar da oldukça büyük imkanlar dahilinde hizmet sunumları gerçekleştirmektedir. Bu aşamada oldukça farklı ve çok sayıda seçenek mevcut olsa da son günlerde bu konuda en çok dikkat çeken Şekerbank çocuk hesabı olmaktadır. Çocukları adına ve onların gelecekleri için yatırım yapmak isteyen kişilere çok büyük avantajlar sunmakta olan bu hesap sayesinde siz de yatırım  ve birikim yapma imkanı yakalayabilirsiniz. Bu aşamada eğer bahsi geçmekte olan hizmet ile alakalı olarak fikir ve bilgi almak istiyorsanız makalemizde mevcut olan açıklamalar sizin için yeterli olacaktır.

Şekerbank Çocuk Hesabı Nedir?

Çocuklarınızın gelecekte kullanabilecekleri birikimler oluşturma amacı ile kullanabileceğiniz bu hesap beraberinde çok büyük avantajlar da getirmektedir. Bahsi geçen bu olanak ile alakalı olarak bilmeniz gereken bazı belli başlı detaylar ise yazımızın devamında belirtildiği gibi olmaktadır.

sekerbank

  1. Şekerbank’ın sunmakta olduğu hu olanak dahilinde birikim yapar iken yalnızca Türk Lirası değil Euro ya da Dolara da yatırım yapabilmektesiniz.
  2. Adı geçmekte olan bu hizmetin vade süresi en çok merak edilen konulardan biri olmak ile beraber toplamda beş yıl olarak tespit edilmiştir.
  3. Bu hesaba yatırma olanağınız bulunan  en düşük tutar 50 Türk Lirası, 50 Euro ya da 50 Dolar olmaktadır. Yine yatırabileceğiniz en yüksek tutar da 5 bin Türk Lirası, 2 bin beş yüz Dolar ya da 2 bin beş yüz Euro  olmaktadır.
  4. Aylık olarak ödenmesi gereken tutarlar ise yine en çok merak edilen konulardan biri olmak ile beraber bu konuda belirleyici olan banka değil işlem yapacak olan müşteri olmaktadır. Başka bir deyiş ile bu aşamada istediğiniz tutarlarda ödeme yapma imkanınız mevcut olmaktadır.

Yapacağınız her bir ödeme üzerinde bankanın belirlemekte olduğu tutarlarda faiz uygulanmaktadır.

  1. Bahsi geçen bu avantajlı hizmetten faydalanma amacı taşıyorsanız yapmanız gereken tek şey kendinize en yakın ya da en uygun olan Şekerbank şubesine gitmek olmaktadır.
  2. Daha detaylı bilgi almak için ise 0850 222 78 78 numaralı hattı arayabilirsiniz.
Yorum yapın

Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın