Ziraat Bankası Dört Mevsim Ürün Paketi Kredi Kampanyası

Kredi Türü :
Konut Kredisi
Çekilecek Tutar :
Vade :
Faiz :
Kredi Açıklaması

Her türlü ihtiyacınızda dört dörtlük kredileriniz her zaman yakınınızda!
İster konut, ister taşıt, isterseniz nakit ihtiyaçlarınızı uygun faizler ile karşılarken diğer finansal ihtiyaçlarınızı aynı anda karşılayabilirsiniz.

Bankkart, Kredili Mevduat Hesabı, en az iki Otomatik/Düzenli Ödeme Talimatı ve İnternet Bankacılığı’na sahip veya başvurusu alınmış olan müşterilerimiz Dört Mevsim Ürün Paketi kapsamında indirimli tüketici, konut ve taşıt kredisi faiz oranlarından faydalanabilecektir.

Karşılaştırma sürecinde, kredi tutarı/aylık ödeme miktarı ve faiz oranının yanı sıra komisyon ve ek masraflar da hesaplamaya dahil edilerek gerçek "toplam ödeme miktarı" bulunmaya çalışılmıştır. Gösterilen tutar ve bilgilerin güncelliği garanti edilememektedir. En doğru bilgiyi bankanızdan ve bankanız müşteri temsilcisinden öğrenebilirsiniz. Bankalar, talep edilen kredi koşullarına göre, ek belge, teminat ve kefil isteme, faiz oranlarını ve ek masrafları değiştirme hakkını saklı tutar. Sitemiz kredi çekmeyi düşünen ziyaretçiler için ön bilgi verme ve fikir edindirme amaçlı yayın yapmaktadır.
Sorunu Sor Uzmanları Cevaplasın